Gå til hovedindhold

Kérastase Kerastase - Premiere Huile Gloss Reparatrice - Intensive Shine Repairing Oil

KérastaseHårplejeEAN: 3474637196813
Pris fra 308 krtil 428 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 294 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Kerastase - Premiere Huile Gloss Reparatrice - Intensive Shine Repairing Oil og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 308 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kerastase Première Huile Gloss Réparatrice 30ml
-24%308 kr
Før 405 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Première Huile Gloss Réparatrice 30ml billede

Produktinformation

Oplev forvandlingen af dit hår med Kerastase Premiere Huile Gloss Reparatrice 30ml. Denne eksklusive leave-in olie er udviklet til at give dit hår en strålende glans og en dybdegående næring. Beriget med nøje udvalgte ingredienser trænger denne olie dybt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hårbehandlinger
EAN: 3474637196813
Varenr.: 4488
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kerastase Premiere Huile Gloss Reparatrice Hair Oil 30 ml
-25%321 kr
Før 428 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Premiere Huile Gloss Reparatrice Hair Oil 30 ml billede

Produktinformation

Kérastase Première Huile Gloss Réparatrice Hair Oil er intet mindre end vidunder-dråber til et skadet hår. Denne hårolie virker både reparerende og glansgivende, og efterlader håret med et sundere udseende samt følelse. Den har en koncentreret formel, so...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
EAN: 3474637196813
Varenr.: 109757
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kerastase - Premiere Huile Gloss Reparatrice - Intensive Shine Repairing Oil
332 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase Première Huile Gloss Réparatrice Hair Oil 30 ml
343 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase Première Huile Gloss Réparatrice Hair Oil - 30 ml
-6%360 kr
Før 382 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kérastase Première Huile Gloss Réparatrice Hair Oil (30 ml)
-13%371 kr
Før 428 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Première Huile Gloss Réparatrice Hair Oil 30 ml
428 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kerastase - Premiere Huile Gloss Reparatrice - Intensive Shine Repairing Oil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kerastase - Premiere Huile Gloss Reparatrice - Intensive Shine Repairing Oil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1I Love Shampoo308 kr308 krKøb
2NiceHair.dk321 kr321 krKøb
3CS MEGASTORE DK332 kr371 krKøb
4Cocopanda DK343 kr343 krKøb
5NordicFeel DK360 kr360 krKøb
6Bangerhead DK371 kr371 krKøb
7Lyko DK428 kr428 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kerastase - Premiere Huile Gloss Reparatrice - Intensive Shine Repairing Oil

PriceData har fulgt prisen på Kerastase - Premiere Huile Gloss Reparatrice - Intensive Shine Repairing Oil i 166 dage. Laveste pris i perioden er 276,8 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 333 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 301 kr.

Den nuværende pris på 308 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Kerastase - Premiere Huile Gloss Reparatrice - Intensive Shine Repairing Oil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Kerastase - Premiere Huile Gloss Reparatrice - Intensive Shine Repairing Oil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026308 kr2 kr (1%)
13. maj 2026310 kr2 kr (1%)
11. maj 2026308 kr9 kr (3%)
28. apr. 2026299 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026302 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026303 kr4 kr (1%)
20. apr. 2026299 kr8,48 kr (3%)
15. apr. 2026307,48 kr8,48 kr (3%)
11. apr. 2026299 kr9 kr (3%)
4. apr. 2026308 kr7,43 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret