Gå til hovedindhold

NO NAME Kospel EPS2.P gennemstrømningsvandvarmer 5,5 kW

NO NAMEEAN: 5906564132193
Pris fra 610 krtil 1.357 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 747 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 600 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Kospel EPS2.P gennemstrømningsvandvarmer 5,5 kW og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 610 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WATERHEATER EPS2-5.5 P.PRISTER
610 kr
Til butik
WATERHEATER EPS2-5.5 P.PRISTER billede

Produktspecifikationer

Mærke: Kospel
Artikel nr.: EPS2.P-5.5
EAN: 5906564132193
Varenr.: 1002170846
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kospel EPS2.P gennemstrømningsvandvarmer 5,5 kW
1.109 kr
Til butik
Kospel EPS2.P gennemstrømningsvandvarmer 5,5 kW billede

Produktinformation

Fordele ved gennemstrømningsvandvarmerKospel EPS2.P er en kompakt gennemstrømningsvandvarmer på 5,5 kW, ideel når du vil have varmt vand hurtigt ved én tappestationen, fx i et lille badeområde eller bryggers. Den pladsbesparende enhed leveres som et samlet sæt med armatur/afbryder og håndbruser, så du får en enkel løsning til daglig brug.Praktisk løsning til VVS-projekterI kategorien varmtvandsbeholder og vandvarmer skiller EPS2.P sig ud ved sin enkle, vægmonterede opbygning. De tydeligt markerede betjeningsgreb for koldt og varmt gør det let at justere vandet. Det slanke håndbruserhoved og den fleksible slange giver behagelig anvendelse, mens det rene, hvide kabinet passer diskret ind i de fleste rum.Produkttype: GennemstrømningsvandvarmerModel: EPS2.PEffekt: 5,5 kWMontering: VægMedfølger: Armatur/afbryder og håndbruser med slange...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Varmtvandsbeholdere
Vægt: 33.3g
EAN: 5906564132193
Varenr.: 2148985
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kospel EPS2.P gennemstrømningsvandvarmer 5,5 kW
1.129 kr
Til butik
Kospel EPS2.P gennemstrømningsvandvarmer 5,5 kW billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Varmtvandsbeholdere
Vægt: 33.3g
EAN: 5906564132193
Varenr.: 2148985
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vandvarmer Kospel EPS2.P-5.5 kW
1.357 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kospel EPS2.P gennemstrømningsvandvarmer 5,5 kW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kospel EPS2.P gennemstrømningsvandvarmer 5,5 kW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK610 kr610 krKøb
2Boligcenter DK1.109 kr1.109 krKøb
3Vivas DK1.129 kr2.328 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.357 kr1.357 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kospel EPS2.P gennemstrømningsvandvarmer 5,5 kW

PriceData har fulgt prisen på Kospel EPS2.P gennemstrømningsvandvarmer 5,5 kW i 139 dage. Laveste pris i perioden er 600 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 692 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 621 kr.

Den nuværende pris på 610 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Kospel EPS2.P gennemstrømningsvandvarmer 5,5 kW. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Kospel EPS2.P gennemstrømningsvandvarmer 5,5 kW de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026610 kr7 kr (1%)
30. apr. 2026603 kr3 kr (1%)
13. apr. 2026600 kr2 kr (0%)
29. mar. 2026602 kr90 kr (13%)
14. jan. 2026692 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret