Gå til hovedindhold

Creativ Company Kort og kuverter, kort str. 10,5x15 cm, kuvert str. 11,5x16,5 cm, natur, 50sæt

Creativ CompanyPostkortEAN: 5712854111850
Pris fra 59,95 krtil 79,9 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 19,95 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kort og kuverter, kort str. 10,5x15 cm, kuvert str. 11,5x16,5 cm, natur, 50sæt og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Kort og kuverter, kort str. 10,5x15 cm, kuvert str. 11,5x16,5 cm, natur, 50sæt
-20%59,95 kr
Før 74,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kort og kuverter, kort str. 10,5x15 cm, kuvert str. 11,5x16,5 cm, natur, 50sæt billede

Produktinformation

Dobbelt brevkort af karton i kraftig kvalitet (240 g). Hertil matchende papirkonvolut (120 g) med fugtgummieret kuvertlukning (fugtes og lukkes) Features: Colour: Nature Amount: 50 sets

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: Diverse Kuverter/Konvolutter
EAN: 5712854111850
Varenr.: 5712854111850
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creativ Company - Cards and Envelopes Beige 50 Sets
68 kr
Til butik
Creativ Company - Cards and Envelopes Beige 50 Sets billede

Produktinformation

Creativ Company 23113 kortlager & konstruktionspapir 50 ark Dobbeltsidede kort lavet af robust pap. Leveres med en matchende papirkuvert med genfugtig tyggegummi på flappen (fugt kuverten for at lukke). Ensfarvede kort, der kan bruges til alle typer kortdekoration og kortfremstillingsteknikker. Pynt med klistermærker, papir- eller kortstansere, tape, 3D-motiver og meget mere.

Produktspecifikationer

Kategori: Konvolutter Forsendelsesbokse
Artikel nr.: 23113
EAN: 5712854111850
Varenr.: 3371780
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kort og kuverter - 10,5 x 15 cm, Natur, 50 sæt/pk
78 kr
Til butik
Gå til Partyking DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Kort og Konvolut Natur - 50-pak
79,9 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kort og kuverter, kort str. 10,5x15 cm, kuvert str. 11,5x16,5 cm, natur, 50sæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kort og kuverter, kort str. 10,5x15 cm, kuvert str. 11,5x16,5 cm, natur, 50sæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby59,95 kr59,95 krKøb
2Proshop DK68 kr107 krKøb
3Nova Nordic A/S78 kr78 krKøb
4Partyking DK79,9 kr79,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kort og kuverter, kort str. 10,5x15 cm, kuvert str. 11,5x16,5 cm, natur, 50sæt

PriceData har fulgt prisen på Kort og kuverter, kort str. 10,5x15 cm, kuvert str. 11,5x16,5 cm, natur, 50sæt i 175 dage. Laveste pris i perioden er 59,95 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 69,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 59,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Kort og kuverter, kort str. 10,5x15 cm, kuvert str. 11,5x16,5 cm, natur, 50sæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Kort og kuverter, kort str. 10,5x15 cm, kuvert str. 11,5x16,5 cm, natur, 50sæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202659,95 kr8,05 kr (12%)
6. maj 202668 kr2 kr (3%)
5. maj 202666 kr2,07 kr (3%)
24. apr. 202663,93 kr6,02 kr (9%)
15. apr. 202669,95 kr2 kr (3%)
5. apr. 202667,95 kr
4. apr. 202668 kr
4. mar. 202667,95 kr
3. mar. 202668 kr
27. jan. 202667,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret