Gå til hovedindhold

Kooduu Lampe Med Højtaler - Synergi 50s - Bluetooth - Mikamax

KooduuHøjttalereEAN: 8720929081417
Pris fra 1.079 krtil 1.419,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 340,95 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Kooduu Lampe Med Højtaler - Synergi 50s - Bluetooth - Mikamax og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1079 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DinGadget.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Kooduu Synergy 50S Bluetooth-højttaler
-23%1.079 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kooduu Synergy 50S Bluetooth-højttaler billede

Produktinformation

Kooduu Synergy 50S Bluetooth-højttaler samler lyd, lys og køling i én løsning Der findes efterhånden mange Bluetooth-højttalere på markedet, men de færreste gør mere end blot at spille musik. Kooduu Synergy 50S Bluetooth-højttaler er lavet til dig, der ge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dingadget
Kategori: Hygge Gadgets
EAN: 8720929081417
Varenr.: 10650
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kooduu Synergy 50
1.079 kr
Til butik
Kooduu Synergy 50 billede

Produktinformation

LED-lampe med Bluetooth-højttaler og indbygget drikkeholder/vinkøler med 4-trins dæmpbart varmt lys samt et bærbart genopladeligt batteri i Kooduu Synergy 50-design. Kooduu Synergy 50 kombinerer stemningsbelysning, afbalanceret lyd via Bright Sound Technology™, og et 2.0 liter kølerum, der passer til én normal (vin)flaske, hvilket gør det nemt at skabe den rette stemning inde eller ude med lys og musik. Dæmpbar LED med 4 intensiteter (25% / 50% / 75% / 100%) ved 2700K Bluetooth 5.0 med True Wireless Stereo (TWS)-parring 10W fuldtonehøjttaler med Bright Sound Technology™ Indbygget 2,600 mAh genopladeligt batteri til op til 10 timer USB-C-opladning med opladningskabel inkluderet Et kompakt midtpunkt til varmt lys, trådløs lyd og kolde drikke - klar til at flytte med, hvor end du vil have stemning.

Produktspecifikationer

Mærke: Kooduu
Kategori: Traadloese hoejttalere med flere rum
Artikel nr.: 05028
EAN: 8720929081417
Varenr.: 3000503
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
MikaMax SYNERGY 50S - KOODUU
1.264 kr
Til butik
MikaMax SYNERGY 50S - KOODUU billede

Produktinformation

Synergy 50S fra Kooduu er den mellemstore version af denne nordiske designserie. Denne serie har en Bluetooth-højttaler, en design-LED-lampe, som du kan justere til 4 intensiteter, og en drikkevarekøler. Bring stemningen indendørs eller udendørs med denne designerlampe. Med Bluetooth-højttaleren kan du afspille musik i høj kvalitet i op til 10 timer. Mens dine drikkevarer opbevares i is i den indbyggede køler og giver et varmt hvidt lys. Ud over disse fantastiske funktioner har den også mulighed for at blive forbundet med en anden Synergy-model, så du kan streame musik samtidig på to Synergy-lamper. På grund af det genopladelige batteri er Synergy 100% bærbar. Materiale: Ægte læder, børstet aluminium, galvaniseret nylon og blød hvid PE, Opladningstid: 6 timer, Opladningsport: Mikro-USB, Opladningsspænding: DC 5V, Højttalertype: 8 watt, fuld rækkevidde, Maksimal musikeffekt: 24W, Maksimal forstærkereffekt: 12W, Master & follower-rækkevidde: op til 15 meter, Bluetooth-rækkevidde: op til 30 meter, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: MikaMax
Kategori: Sjove gadgets
EAN: 8720929081417
Varenr.: C85695
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trådløs højttaler med LED og Ishink - Kooduu Synergy 50
1.329 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kooduu Lampe Med Højtaler - Synergi 50s - Bluetooth - Mikamax
1.419,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kooduu Lampe Med Højtaler - Synergi 50s - Bluetooth - Mikamax koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kooduu Lampe Med Højtaler - Synergi 50s - Bluetooth - Mikamax koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DinGadget.dk1.079 kr1.079 krKøb
2Proshop DK1.079 kr1.079 krKøb
3Teknikproffset DK1.264 kr1.323 krKøb
4Estore DK1.329 kr1.329 krKøb
5Gucca.dk1.419,95 kr1.419,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kooduu Lampe Med Højtaler - Synergi 50s - Bluetooth - Mikamax

PriceData har fulgt prisen på Kooduu Lampe Med Højtaler - Synergi 50s - Bluetooth - Mikamax i 182 dage. Laveste pris i perioden er 934 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 1.272 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.129 kr.

Den nuværende pris på 1.079 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Kooduu Lampe Med Højtaler - Synergi 50s - Bluetooth - Mikamax. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Kooduu Lampe Med Højtaler - Synergi 50s - Bluetooth - Mikamax de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. feb. 20261.079 kr145 kr (16%)
30. jan. 2026934 kr145 kr (13%)
10. jan. 20261.079 kr193 kr (15%)
9. jan. 20261.272 kr193 kr (18%)
20. dec. 20251.079 kr180 kr (14%)
19. dec. 20251.259 kr180 kr (17%)
13. dec. 20251.079 kr160 kr (13%)
12. dec. 20251.239 kr160 kr (15%)
7. dec. 20251.079 kr160 kr (13%)
6. dec. 20251.239 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret