Gå til hovedindhold

Bong Konvolut, Mailman C4p, selvklæbende, 90 g, med rude, 500 stk

BongKonvolutterEAN: 5702526137462
Pris fra 370 krtil 935,94 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 565,94 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Konvolut, Mailman C4p, selvklæbende, 90 g, med rude, 500 stk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 370 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Konvolut, Mailman C4p, selvklæbende, 90 g, med rude, 500 stk
370 kr
Til butik
Konvolut, Mailman C4p, selvklæbende, 90 g, med rude, 500 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bong
Kategori: Konvolutter
Farve: 2
Artikel nr.: 13746
EAN: 5702526137462
Varenr.: 1970637
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kuvert C4P 90 g m/rude OSp
798,61 kr
Til butik
Kuvert C4P 90 g m/rude OSp billede

Produktinformation

Mailman er en serie med professionelle forretningskonvolutter. Kendetegnes ved høj kvalitet og en finish, der sikrer stor ensartethed konvolutter imellem. Produceres med et elegant gråt fortryk, der gør konvolutterne uigennemsigtige. Konvolutten er med Os...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mailman
Kategori: Standardkuverter
EAN: 5702526137462
Varenr.: 137.3746
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Kuverter C4P med Rude 13746 500 stk.
935,94 kr
Til butik
Kuverter C4P med Rude 13746 500 stk. billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: kuverter Mærke: Bong Størrelse: C4P Rude: ja Antal: 500 stk. 3 hurtige: Breve går aldrig helt af mode Praktisk til fortrolige dokumenter Kuvert kaldes også konvolut Beskrivelse: Kuverten er det første modtageren ser. Derfor giver det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bong
Kategori: C4
Farve: Hvid
Størrelse: 2.0 - 5.0 mm
EAN: 5702526137462
Varenr.: 103882

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konvolut, Mailman C4p, selvklæbende, 90 g, med rude, 500 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konvolut, Mailman C4p, selvklæbende, 90 g, med rude, 500 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK370 kr409 krKøb
2RedOffice Konpap798,61 kr798,61 krKøb
3Hertels Boresko935,94 kr935,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Konvolut, Mailman C4p, selvklæbende, 90 g, med rude, 500 stk

PriceData har fulgt prisen på Konvolut, Mailman C4p, selvklæbende, 90 g, med rude, 500 stk i 177 dage. Laveste pris i perioden er 370 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 568,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 477 kr.

Den nuværende pris på 370 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Konvolut, Mailman C4p, selvklæbende, 90 g, med rude, 500 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Konvolut, Mailman C4p, selvklæbende, 90 g, med rude, 500 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026370 kr198,75 kr (35%)
20. maj 2026568,75 kr198,75 kr (54%)
17. maj 2026370 kr198,75 kr (35%)
16. maj 2026568,75 kr198,75 kr (54%)
15. maj 2026370 kr198,75 kr (35%)
14. maj 2026568,75 kr90,75 kr (19%)
6. maj 2026478 kr90,75 kr (16%)
5. maj 2026568,75 kr90,75 kr (19%)
3. maj 2026478 kr41 kr (8%)
2. maj 2026519 kr11 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret