Gå til hovedindhold

Bong Konvolut Mailman C4p hvid 100g selvklæbende - (500 stk.)

BongKontorforsyningEAN: 5702526137189
Pris fra 745 krtil 768,56 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 23,56 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 356 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Konvolut Mailman C4p hvid 100g selvklæbende - (500 stk.) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 745 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Konvolut C4p selvklæb u/rude (500)
745 kr
Til butik
Konvolut C4p selvklæb u/rude (500) billede

Produktinformation

Mailman er en klassisk forretningskonvolut med selvklæbende lukning. Format: C4p = 229 x 324 mm. Rude: Uden rude. Konvolutfacon: Opretstående klap som er selvklæbende. Papir: 100 g. hvid. Pakket á: 500 stk. i æske

Produktspecifikationer

Mærke: Bong
Kategori: Kuverter og konvolutter
EAN: 5702526137189
Varenr.: DP-BON13718
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Konvolut Mailman C4p hvid 100g selvklæbende - (500 stk.)
767 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kuvert C4P 90 g OSp hvid u/rude
768,56 kr
Til butik
Kuvert C4P 90 g OSp hvid u/rude billede

Produktinformation

Mailman er en serie med professionelle forretningskonvolutter. Kendetegnes ved høj kvalitet og en finish, der sikrer stor ensartethed konvolutter imellem. Produceres med et elegant gråt fortryk, der gør konvolutterne uigennemsigtige. Konvolutten er med Os...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mailman
Kategori: Kuverter
EAN: 5702526137189
Varenr.: 137.3718

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konvolut Mailman C4p hvid 100g selvklæbende - (500 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konvolut Mailman C4p hvid 100g selvklæbende - (500 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HUMA.dk745 kr745 krKøb
2CS MEGASTORE DK767 kr806 krKøb
3RedOffice Konpap768,56 kr768,56 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Konvolut Mailman C4p hvid 100g selvklæbende - (500 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Konvolut Mailman C4p hvid 100g selvklæbende - (500 stk.) i 96 dage. Laveste pris i perioden er 356 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 745 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 712 kr.

Den nuværende pris på 745 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Konvolut Mailman C4p hvid 100g selvklæbende - (500 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Konvolut Mailman C4p hvid 100g selvklæbende - (500 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026745 kr6,05 kr (1%)
23. maj 2026738,95 kr6,05 kr (1%)
22. maj 2026745 kr6,05 kr (1%)
16. maj 2026738,95 kr6,05 kr (1%)
15. maj 2026745 kr6,05 kr (1%)
13. maj 2026738,95 kr6,05 kr (1%)
12. maj 2026745 kr6,05 kr (1%)
8. maj 2026738,95 kr
29. apr. 2026739 kr6 kr (1%)
28. apr. 2026745 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret