Gå til hovedindhold

Boligcenter Kontinentalseng Med Led-lys Velour - Mørkegrøn / 180 x 200 cm / Knap tuftet

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721288317186
Pris fra 4.199 krtil 5.599 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.400 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kontinentalseng Med Led-lys Velour - Mørkegrøn / 180 x 200 cm / Knap tuftet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med hovedgærde Mørkegrøn 180 x 200 cm Fløjl
-27%4.199 kr
Før 5.789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med hovedgærde Mørkegrøn 180 x 200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Denne boks-madras seng er alt om moderne stil og topkomfort. Den flotte fløjlsbelægning blander enkelthed med et strejf af luksus, hvilket gør den til et super valg til ethvert nutidigt soveværelse. Det justerbare hovedgærde og den bløde fløjl gør, at det ikke kun handler om udseendet; det er også funktionelt. Perfekt til voksne, der vil have en stilfuld soveoplevelse, egner denne seng sig til alle, der værdsætter komfort uden at gå på kompromis med design. Fløjlsbetræk: Denne seng er dækket af luksuriøst fløjl, der giver en utrolig komfort. Fløjl tilføjer et luksuriøst præg til dit rum og gør din soveplads lidt mere speciel. Det er også holdbart og tåler daglig brug, mens det forbliver afslappet.Hovedgærdets funktioner: Den højdejusterbare hovedgavl gør det muligt at tilpasse sengen til din komfort. Du kan justere det, så det passer til dine behov, hvilket er perfekt til at læse eller bare hænge ud.Ramme og materiale styrke: Den solide ramme af konstrueret træ gør sengen super stabil. Den holder alt sikkert og forhindrer, at den synker, mens sin stilfulde finish passer perfekt til moderne indretning.Medium fasthed madras: Den medfølgende madras med lommefjedre har medium fasthed og fungerer godt for alle sovestile. Den former sig efter din krop og reducerer bevægelse, så du og din partner kan sove fredeligt uden at forstyrre hinanden.Pleje og vedligeholdelse: Sørg for at samle senge rammen efter manualen for at holde den stabil. Brug ikke slibende rengøringsmidler for at bevare fløjlen pæn i lang tid. Farve: MørkegrønMateriale: FløjlRammemateriale: AndetSamlede dimensioner: 203 x 180 x 88 CM (L x B x H)Madras størrelse: Super king seng (180 cm x 200 cm eller 71" x 79")Har spiret ramme: JaMaksimalt antal mennesker: 2Senge og madrasserHøjdejusterbart hovedgærdeForsamling krævet: Ja

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 72.02g
EAN: 8721288317186
Varenr.: 1686568
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med hovedgærde Mørkegrøn 180 x 200 cm Fløjl
-27%4.219 kr
Før 5.809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med hovedgærde Mørkegrøn 180 x 200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Denne boks-madras seng er alt om moderne stil og topkomfort. Den flotte fløjlsbelægning blander enkelthed med et strejf af luksus, hvilket gør den til et super valg til ethvert nutidigt soveværelse. Det justerbare hovedgærde og den bløde fløjl gør, at det ikke kun handler om udseendet; det er også funktionelt. Perfekt til voksne, der vil have en stilfuld soveoplevelse, egner denne seng sig til alle, der værdsætter komfort uden at gå på kompromis med design. Fløjlsbetræk: Denne seng er dækket af luksuriøst fløjl, der giver en utrolig komfort. Fløjl tilføjer et luksuriøst præg til dit rum og gør din soveplads lidt mere speciel. Det er også holdbart og tåler daglig brug, mens det forbliver afslappet.Hovedgærdets funktioner: Den højdejusterbare hovedgavl gør det muligt at tilpasse sengen til din komfort. Du kan justere det, så det passer til dine behov, hvilket er perfekt til at læse eller bare hænge ud.Ramme og materiale styrke: Den solide ramme af konstrueret træ gør sengen super stabil. Den holder alt sikkert og forhindrer, at den synker, mens sin stilfulde finish passer perfekt til moderne indretning.Medium fasthed madras: Den medfølgende madras med lommefjedre har medium fasthed og fungerer godt for alle sovestile. Den former sig efter din krop og reducerer bevægelse, så du og din partner kan sove fredeligt uden at forstyrre hinanden.Pleje og vedligeholdelse: Sørg for at samle senge rammen efter manualen for at holde den stabil. Brug ikke slibende rengøringsmidler for at bevare fløjlen pæn i lang tid. Farve: MørkegrønMateriale: FløjlRammemateriale: AndetSamlede dimensioner: 203 x 180 x 88 CM (L x B x H)Madras størrelse: Super king seng (180 cm x 200 cm eller 71" x 79")Har spiret ramme: JaMaksimalt antal mennesker: 2Senge og madrasserHøjdejusterbart hovedgærdeForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1x Sengestel1x Hovedgærde1x Madras1x Madras-topper2x LED-stribe Dette produkt er drevet af DC 5V, men den certificerede 5V USB-strømkilde er ikke inkluderet. Højere spænding kan forårsage overophedning og kan resultere i beskadigelse af enheden og potentiel risiko for brand.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 180 x 200 cm
Vægt: 72.02g
EAN: 8721288317186
Varenr.: 1686568
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kontinentalseng med hovedgærde Mørkegrøn 180 x 200 cm Fløjl
-27%4.219 kr
Før 5.809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med hovedgærde Mørkegrøn 180 x 200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 180 x 200 cm
Vægt: 72.02g
EAN: 8721288317186
Varenr.: 1686568
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kontinentalseng Med Led-lys Velour - Mørkegrøn / 180 x 200 cm / Knap tuftet
-10%5.599 kr
Før 6.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kontinentalseng Med Led-lys Velour - Mørkegrøn / 180 x 200 cm / Knap tuftet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kontinentalseng Med Led-lys Velour - Mørkegrøn / 180 x 200 cm / Knap tuftet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
2Livera DK4.219 kr4.288 krKøb
3Vivas DK4.219 kr4.288 krKøb
4BoligRetning5.599 kr5.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kontinentalseng Med Led-lys Velour - Mørkegrøn / 180 x 200 cm / Knap tuftet

PriceData har fulgt prisen på Kontinentalseng Med Led-lys Velour - Mørkegrøn / 180 x 200 cm / Knap tuftet i 135 dage. Laveste pris i perioden er 4.199 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 5.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.792 kr.

Den nuværende pris på 4.199 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Kontinentalseng Med Led-lys Velour - Mørkegrøn / 180 x 200 cm / Knap tuftet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Kontinentalseng Med Led-lys Velour - Mørkegrøn / 180 x 200 cm / Knap tuftet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20264.199 kr100 kr (2%)
5. maj 20264.299 kr1.300 kr (23%)
24. apr. 20265.599 kr200 kr (4%)
23. apr. 20265.399 kr320 kr (6%)
31. mar. 20265.079 kr60 kr (1%)
28. mar. 20265.019 kr10 kr (0%)
26. mar. 20265.029 kr340 kr (6%)
25. mar. 20265.369 kr1.170 kr (28%)
28. jan. 20264.199 kr362 kr (8%)
27. jan. 20264.561 kr14 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret