Gå til hovedindhold

Boligcenter Konsolbord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 110 x 35 x 76 cm

BoligcenterBordeEAN: 8720286675915
Pris fra 879 krtil 1.499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 620 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 849 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Konsolbord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 110 x 35 x 76 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 879 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Konsolbord 110x35x76 cm massivt genbrugstræ
-19%879 kr
Før 1.087 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Konsolbord 110x35x76 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Dette konsolbord i træ føjer et strejf af rustik charme til dit køkken eller spisestue. Sidebordet er håndlavet af massivt genbrugstræ, som er en kombination af træsorter såsom teak, mangotræ, fyrretræ, bøgetræ mv. Disse træsorter stammer fra gamle bygninger såsom fabrikker, skure og både, og det er derfor et fantastisk miljøvenligt valg. Da alle dele er håndlavede, kan farverne variere med mange blå, grønne, creme og orange farver samt røde og pink nuancer. Det vil sige, at alle møbler er unikke! Vigtig bemærkning: Træets farver og åremønstre kan variere fra produkt til produkt, hvilket gør hvert møbel unikt; udvælgelse til levering sker tilfældigt. Materiale: Massivt genbrugstræMål: 110 x 35 x 76 cm (L x B x H)Montering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Små borde
Vægt: 18.8g
EAN: 8720286675915
Varenr.: 432781
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Konsolbord 110x35x76 cm massivt genbrugstræ
-19%900 kr
Før 1.107 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Konsolbord 110x35x76 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Små borde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 18.8g
EAN: 8720286675915
Varenr.: 432781
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Konsolbord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 110 x 35 x 76 cm
1.499 kr
Til butik
Konsolbord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 110 x 35 x 76 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Tilfør dit hjem en rustik og naturlig elegance med vores håndlavede konsolbord i ru mangotræ. Dette stilfulde sidebord er perfekt placeret i entréen, stuen eller som et dekorativt element langs en væg i spisestuen. Det rå mangotræ giver en var...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Sideborde
Størrelse: 110 x 35 x 76 cm
EAN: 8720286675915
Varenr.: 56911019376989

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konsolbord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 110 x 35 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konsolbord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 110 x 35 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK879 kr879 krKøb
2Livera DK900 kr969 krKøb
3BoligRetning1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Konsolbord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 110 x 35 x 76 cm

PriceData har fulgt prisen på Konsolbord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 110 x 35 x 76 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 839 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 969 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 893 kr.

Den nuværende pris på 879 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Konsolbord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 110 x 35 x 76 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Konsolbord Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 110 x 35 x 76 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026879 kr40 kr (4%)
3. maj 2026919 kr40 kr (5%)
22. apr. 2026879 kr40 kr (4%)
21. apr. 2026919 kr40 kr (5%)
9. apr. 2026879 kr40 kr (4%)
8. apr. 2026919 kr70 kr (8%)
31. mar. 2026849 kr70 kr (8%)
30. mar. 2026919 kr70 kr (8%)
12. mar. 2026849 kr70 kr (8%)
11. mar. 2026919 kr70 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret