Gå til hovedindhold

Kong Legetøj Flyer Classic Rød L

KONGLegetøjEAN: 0035585129082
Pris fra 75 krtil 117 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 1. maj

Sammenlign priser på Kong Legetøj Flyer Classic Rød L og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loppetjansen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
KONG Flyer Frisbee L Rød
-40%75 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KONG Flyer Frisbee L Rød billede

Produktinformation

KONG Flyer frisbee i størrelse L den slidstærke favorit til aktive hunde Elsker din hund fart, leg og lange kast i det fri? Med KONG Flyer Frisbee L Rød får du en robust frisbee, der er skabt til timevis af sjov. Den er fremstillet i fleksibelt naturg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KONG
Kategori: Bolde og frisbees
EAN: 0035585129082
Varenr.: 13410
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KONG Kong flyer L (freesbee)
81 kr
Til butik
KONG Kong flyer L (freesbee) billede

Produktinformation

Hundefrisbee KONG Kong flyer L er en blød og fleksibel flyer lavet af et blødt, men holdbart gummimateriale til udendørs leg. Denne KONG flyer er designet til sjove aktiviteter sammen og er behagelig at gribe, samtidig med at den er robust til gentagne lege. Blød og fleksibel frisbee Lavet af blødt, holdbart gummimateriale Ideel til udendørs aktiviteter og interaktiv leg Et enkelt, holdbart valg til fælles legetid med din hund.

Produktspecifikationer

Mærke: KONG
Kategori: Hunde
Artikel nr.: 340435
EAN: 0035585129082
Varenr.: 3183913
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kong Legetøj Flyer Classic Rød L
82 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kong Flyer Frisbee L 23 cm
117 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kong Legetøj Flyer Classic Rød L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kong Legetøj Flyer Classic Rød L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loppetjansen.dk75 kr75 krKøb
2Proshop DK81 kr120 krKøb
3CS MEGASTORE DK82 kr121 krKøb
4Teknikproffset DK117 kr166 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kong Legetøj Flyer Classic Rød L

PriceData har fulgt prisen på Kong Legetøj Flyer Classic Rød L i 179 dage. Laveste pris i perioden er 73 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 83,94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Kong Legetøj Flyer Classic Rød L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Kong Legetøj Flyer Classic Rød L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202675 kr6 kr (7%)
27. maj 202681 kr6 kr (8%)
13. maj 202675 kr6 kr (7%)
12. maj 202681 kr6 kr (8%)
5. maj 202675 kr1 kr (1%)
1. maj 202674 kr1 kr (1%)
14. apr. 202675 kr1 kr (1%)
3. mar. 202674 kr1 kr (1%)
28. feb. 202673 kr1 kr (1%)
22. feb. 202674 kr9 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret