Gå til hovedindhold

Konfidence svømmevest til junior - Lyserød - 12-14 år (Op til 50 kg)

KonfidenceOutletEAN: 5060150984716
Pris fra 336,75 krtil 479,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 143,2 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Konfidence svømmevest til junior - Lyserød - 12-14 år (Op til 50 kg) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 336.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til ShopDolphin.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,4
Konfidence - Svømmevest i Neopren til Unge-Pink/lilla / 12-14 år
-25%336,75 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Konfidence - Svømmevest i Neopren til Unge-Pink/lilla / 12-14 år billede

Produktinformation

Konfidence svømmevest i neopren til unge Når børn og unge lærer at bevæge sig sikkert i vandet, kan ekstra opdrift og støtte være en stor hjælp. Konfidence svømmevest i neopren til unge er udviklet til netop dette formål og giver en stabil og komfortabel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Konfidence
Kategori: Outlet
Størrelse: 12-14 år
EAN: 5060150984716
Varenr.: 53096534704461
Gå til SURFMORE.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Konfidence svømmevest til junior - Lyserød - 12-14 år (Op til 50 kg)
349 kr
Til butik
Konfidence svømmevest til junior - Lyserød - 12-14 år (Op til 50 kg) billede

Produktinformation

Konfidence svømmevest til junior giver dit barn en tryg og stabil start i vandet. Vesten er designet med indbyggede skumfelter, der sikrer god opdrift både foran og bagpå, så barnet lettere holder balancen. Det praktiske ryghåndtag gør det nemt at assiste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Konfidence
Kategori: Surfing
Størrelse: 12-14 år (Op til 50 kg)
EAN: 5060150984716
Varenr.: 58042935705949
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Konfidence Svømmevest - Pink/Lilac
479,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konfidence svømmevest til junior - Lyserød - 12-14 år (Op til 50 kg) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Konfidence svømmevest til junior - Lyserød - 12-14 år (Op til 50 kg) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1ShopDolphin.dk336,75 kr336,75 krKøb
2SURFMORE.dk349 kr349 krKøb
3Kids-world.dk479,95 kr479,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Konfidence svømmevest til junior - Lyserød - 12-14 år (Op til 50 kg)

PriceData har fulgt prisen på Konfidence svømmevest til junior - Lyserød - 12-14 år (Op til 50 kg) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 336,75 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 479,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 389 kr.

Den nuværende pris på 336,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Konfidence svømmevest til junior - Lyserød - 12-14 år (Op til 50 kg). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Konfidence svømmevest til junior - Lyserød - 12-14 år (Op til 50 kg) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026336,75 kr12,25 kr (4%)
26. mar. 2026349 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret