Gå til hovedindhold

Hortus Komposithegn top/bundskinne aludesign sort sæt inkl. beslag terminus

HortusHjem og haveEAN: 5705858719016
Pris fra 144 krtil 179,61 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 35,61 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Komposithegn top/bundskinne aludesign sort sæt inkl. beslag terminus og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Haveglad.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Komposithegn top/bundskinne aludesign sort sæt inkl. beslag terminus
144 kr
Til butik
Komposithegn top/bundskinne aludesign sort sæt inkl. beslag terminus billede

Produktinformation

Top/bundskinne sæt til komposithegn aludesign inkl. beslag.Sådan gør du:Du skal bruge 1 sæt top/bundskinne pr. fag. Hvert top/bundskinnesæt indeholder 2 stk. L-beslag med skrue, som fastgøres ind i hver stolpe (købes seperat) med den medfølgende, selvskæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Hegn
Farve: Sort
EAN: 5705858719016
Varenr.: NSH211-653
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hortus Royal top og bundskinnesæt, aluminium, antracit
146 kr
Til butik
Hortus Royal top og bundskinnesæt, aluminium, antracit billede

Produktinformation

Hortus Royal top- og bundskinnesæt til hegn Med dette Hortus Royal top- og bundskinnesæt får du en enkel og praktisk løsning til at sikre dit hegn står stabilt og får en flot afslutning. Sættet passer til Hortus Royal hegnsstolper og bruges til at holde k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NSH Nordic
Kategori: Have
Farve: anthracite
Størrelse: 1.81 m
EAN: 5705858719016
Varenr.: 240030084
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Top/bundskinne aludesign sort inkl. beslag 211-653
159 kr
Til butik
Top/bundskinne aludesign sort inkl. beslag 211-653 billede

Produktinformation

Top/bundskinne aludesign sort inkl. beslag 211-653 Top/bundskinne sæt – aludesign inkl. beslag Dimension længde topskinne: 176,9 cm Dimension længde bundskinne: 181,4 cm Materiale: Aluminium Farve: antracitgrå Der bruges 1 sæt top/bundskinne pr. fag. Hvert top/bundskinnesæt indeholder 2 stk. L-beslag med skrue, som fastgøres ind i hver stolpe (ikke inkluderet). med den medfølgende selvskærende skrue. Sørg for at stolpen er i lod i det gravede hul på 80-100 cm. dybde. Fyld tør stolpebeton...

Produktspecifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Stolper
Vægt: 1g
Artikel nr.: 211-653
EAN: 5705858719016
Varenr.: 2272566
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hortus Royal top og bundskinnesæt, aluminium, antracit
159 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
NSH Royal top-/bundskinne-sæt, sort aluminium
179,61 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Komposithegn top/bundskinne aludesign sort sæt inkl. beslag terminus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Komposithegn top/bundskinne aludesign sort sæt inkl. beslag terminus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Haveglad.dk144 kr144 krKøb
2BilligVVS DK146 kr146 krKøb
3Homeshop DK159 kr159 krKøb
4LavprisVærktøj159 kr159 krKøb
5EL-GROSSISTEN179,61 kr179,61 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Komposithegn top/bundskinne aludesign sort sæt inkl. beslag terminus

PriceData har fulgt prisen på Komposithegn top/bundskinne aludesign sort sæt inkl. beslag terminus i 180 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Komposithegn top/bundskinne aludesign sort sæt inkl. beslag terminus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Komposithegn top/bundskinne aludesign sort sæt inkl. beslag terminus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026144 kr2 kr (1%)
20. maj 2026146 kr2 kr (1%)
3. apr. 2026144 kr5 kr (4%)
8. mar. 2026139 kr4 kr (3%)
25. feb. 2026135 kr2 kr (2%)
20. feb. 2026133 kr2 kr (2%)
7. jan. 2026131 kr5 kr (4%)
2. jan. 2026126 kr1 kr (1%)
4. dec. 2025125 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret