Gå til hovedindhold

Tvillum Kommode Vesterholm Pepe, 4 skuffer - natur/egetræsstruktur & hvid højglans, FSC, H82 x B70 x D40 cm

TvillumOpbevaring og organiseringEAN: 5713035024600
Pris fra 919 krtil 1.382 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 463 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 764,1 kr 26. maj

Sammenlign priser på Kommode Vesterholm Pepe, 4 skuffer - natur/egetræsstruktur & hvid højglans, FSC, H82 x B70 x D40 cm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 919 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kommode Vesterholm Pepe, 4 skuffer - natur/egetræsstruktur & hvid højglans, FSC, H82 x B70 x D40 cm
919 kr
Til butik
Kommode Vesterholm Pepe, 4 skuffer - natur/egetræsstruktur & hvid højglans, FSC, H82 x B70 x D40 cm billede

Produktinformation

Pepe-kommoden fra Vesterholm, leveret af Vesterholm, er en elegant og praktisk løsning til private hjem. Pepe, Kommode m. 4 skuffer i natur/hvid højglans (H: 82 x B: 70 x D: 40,25 cm) kombinerer en varm egetræsstruktur på siderne med rene, hvide højglansf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vesterholm
Kategori: Kommoder
Farve: Natur/Hvid højglans
EAN: 5713035024600
Varenr.: 3187014
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Petra kommode 4 skuffer, eg struktur dekor og hvid højglans
1.382 kr
Til butik
Petra kommode 4 skuffer, eg struktur dekor og hvid højglans billede

Produktinformation

Petra kommode 4 skuffer, eg struktur dekor og hvid højglans er en Kommoder i Eg, Hvid farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Petra kommode 4 skuffer, eg struktur dekor og hvid højglans. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: Tvillum
Kategori: Kommoder
Materiale: Eg
Størrelse: 70 cm x 82 cm
Vægt: 26.8g
Artikel nr.: 07-70501akuu
EAN: 5713035024600
Varenr.: 07-70501akuu

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kommode Vesterholm Pepe, 4 skuffer - natur/egetræsstruktur & hvid højglans, FSC, H82 x B70 x D40 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kommode Vesterholm Pepe, 4 skuffer - natur/egetræsstruktur & hvid højglans, FSC, H82 x B70 x D40 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk919 kr919 krKøb
2ebuy24 DK1.382 kr1.731 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kommode Vesterholm Pepe, 4 skuffer - natur/egetræsstruktur & hvid højglans, FSC, H82 x B70 x D40 cm

PriceData har fulgt prisen på Kommode Vesterholm Pepe, 4 skuffer - natur/egetræsstruktur & hvid højglans, FSC, H82 x B70 x D40 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 764,1 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 831 kr.

Den nuværende pris på 919 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Kommode Vesterholm Pepe, 4 skuffer - natur/egetræsstruktur & hvid højglans, FSC, H82 x B70 x D40 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Kommode Vesterholm Pepe, 4 skuffer - natur/egetræsstruktur & hvid højglans, FSC, H82 x B70 x D40 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026919 kr70 kr (8%)
1. jun. 2026849 kr84,9 kr (11%)
26. maj 2026764,1 kr154,9 kr (17%)
24. maj 2026919 kr154,9 kr (20%)
8. maj 2026764,1 kr84,9 kr (10%)
29. apr. 2026849 kr110 kr (11%)
28. apr. 2026959 kr110 kr (13%)
31. mar. 2026849 kr30 kr (4%)
29. mar. 2026819 kr30 kr (4%)
28. mar. 2026849 kr70 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret