Gå til hovedindhold

Plus Kombinationstang 150mm 1000V LAUS med to-komponentsgreb. Til arbejde på emner med op til 1000V, IEC 60900 og VDE godkendt

PlusUndertøjEAN: 4050623500421
Pris fra 117,03 krtil 128,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 11,72 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 115,64 kr 7. maj

Sammenlign priser på Kombinationstang 150mm 1000V LAUS med to-komponentsgreb. Til arbejde på emner med op til 1000V, IEC 60900 og VDE godkendt og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 117.03 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KOMBINATIONSTANG 160MM 1000V LAUS
117,03 kr
Til butik
KOMBINATIONSTANG 160MM 1000V LAUS billede

Produktinformation

Kombinationstænger i krom stål Cr-Mo. kæberne kan gribe flade og runde emner. Klippefunktion er hærdet over 58 HRC. Til arbejde på emner med op til 1000V, IEC 60900 og VDE godkendt

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 4050623500421
Varenr.: 15842567127375
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kombinationstang 150mm 1000V LAUS med to-komponentsgreb. Til arbejde på emner med op til 1000V, IEC 60900 og VDE godkendt
123 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kombinationstang 160mm 1000v laus
128,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kombinationstang 150mm 1000V LAUS med to-komponentsgreb. Til arbejde på emner med op til 1000V, IEC 60900 og VDE godkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kombinationstang 150mm 1000V LAUS med to-komponentsgreb. Til arbejde på emner med op til 1000V, IEC 60900 og VDE godkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN117,03 kr117,03 krKøb
2CS MEGASTORE DK123 kr162 krKøb
3MaintainIt128,75 kr128,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kombinationstang 150mm 1000V LAUS med to-komponentsgreb. Til arbejde på emner med op til 1000V, IEC 60900 og VDE godkendt

PriceData har fulgt prisen på Kombinationstang 150mm 1000V LAUS med to-komponentsgreb. Til arbejde på emner med op til 1000V, IEC 60900 og VDE godkendt i 136 dage. Laveste pris i perioden er 115,64 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 136 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 117,03 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Kombinationstang 150mm 1000V LAUS med to-komponentsgreb. Til arbejde på emner med op til 1000V, IEC 60900 og VDE godkendt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Kombinationstang 150mm 1000V LAUS med to-komponentsgreb. Til arbejde på emner med op til 1000V, IEC 60900 og VDE godkendt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026117,03 kr1,39 kr (1%)
7. maj 2026115,64 kr7,36 kr (6%)
6. maj 2026123 kr7,36 kr (6%)
21. mar. 2026115,64 kr5,36 kr (4%)
20. mar. 2026121 kr5,36 kr (5%)
17. mar. 2026115,64 kr5,36 kr (4%)
16. mar. 2026121 kr5,36 kr (5%)
4. mar. 2026115,64 kr5,36 kr (4%)
3. mar. 2026121 kr5,36 kr (5%)
10. feb. 2026115,64 kr9,36 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret