Gå til hovedindhold

Plus Koblingsdåse 15mm x 1/2 Sanikobling Model 2 til mur/let væg

PlusSanitetEAN: 5705158804719
Pris fra 94 krtil 98,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4,75 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88,48 kr 7. maj

Sammenlign priser på Koblingsdåse 15mm x 1/2 Sanikobling Model 2 til mur/let væg og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Koblingsdåse 15mm x 1/2 Sanikobling Model 2 til mur/let væg
94 kr
Til butik
Koblingsdåse 15mm x 1/2 Sanikobling Model 2 til mur/let væg billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Pex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 5705158804719
EAN: 5705158804719
Varenr.: 1413798
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sanikobling 1/2" x 15 mm, model 2
95 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanikobling 1/2"x15mm m2
98,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Koblingsdåse 15mm x 1/2 Sanikobling Model 2 til mur/let væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Koblingsdåse 15mm x 1/2 Sanikobling Model 2 til mur/let væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK94 kr133 krKøb
2WATTOO.DK95 kr95 krKøb
3MaintainIt98,75 kr98,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Koblingsdåse 15mm x 1/2 Sanikobling Model 2 til mur/let væg

PriceData har fulgt prisen på Koblingsdåse 15mm x 1/2 Sanikobling Model 2 til mur/let væg i 176 dage. Laveste pris i perioden er 88,48 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 94 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Koblingsdåse 15mm x 1/2 Sanikobling Model 2 til mur/let væg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Koblingsdåse 15mm x 1/2 Sanikobling Model 2 til mur/let væg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202694 kr1 kr (1%)
10. maj 202695 kr5,46 kr (6%)
9. maj 202689,54 kr1,06 kr (1%)
7. maj 202688,48 kr5,52 kr (6%)
6. maj 202694 kr5,52 kr (6%)
23. apr. 202688,48 kr4,52 kr (5%)
22. apr. 202693 kr4,52 kr (5%)
19. apr. 202688,48 kr4,52 kr (5%)
18. apr. 202693 kr4,52 kr (5%)
15. apr. 202688,48 kr4,52 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret