Gå til hovedindhold

Knog - Oi Ringeklokke Large - Sølv - 23,8 til 31,8mm styrdiameter

KnogRingeklokker og hornEAN: 9328389026642
Pris fra 109 krtil 175 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Knog - Oi Ringeklokke Large - Sølv - 23,8 til 31,8mm styrdiameter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Knog - Oi Ringeklokke Large - Sølv - 23,8 til 31,8mm styrdiameter
109 kr
Til butik
Knog - Oi Ringeklokke Large - Sølv - 23,8 til 31,8mm styrdiameter billede

Produktinformation

Australske Knog har fuldkommen gentænkt ringeklokken med denne nyskabende Oi ringeklokke. Designet er fladt og nærmest integreret ind i...

Produktspecifikationer

Mærke: Knog
Kategori: Ringeklokker & horn
EAN: 9328389026642
Varenr.: 9328389026642
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knog Oi Classic Large, Klokke, Sort, Sølv
114 kr
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Knog Oi Classic Large Ringeklokke - Silver
-34%118 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Knog Oi Classic Large Ringeklokke - Silver billede

Produktinformation

Ringeklokker er ganske praktiske, men normalt ikke særlig pæne - det har Knog lavet om på! Med deres Oi-serie har de formået at gøre ringeklokker sexy og lækkert at høre. Large udgaven passer på cykelstyr med en diameter fra 23,8mm til 31,8mm

Produktspecifikationer

Mærke: Knog
Kategori: Ringeklokker
EAN: 9328389026642
Varenr.: KN11981
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Ringeklokke Knog Oi Classic Large silver - Ringklokke
-1%144,95 kr
Før 145,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Ringeklokke Knog Oi Classic Large silver - Ringklokke
-1%144,95 kr
Før 145,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
OI Classic Ringeklokke i sølv
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knog - Oi Ringeklokke Large - Sølv - 23,8 til 31,8mm styrdiameter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knog - Oi Ringeklokke Large - Sølv - 23,8 til 31,8mm styrdiameter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk109 kr109 krKøb
2CS MEGASTORE DK114 kr153 krKøb
3Cykelexperten.dk118 kr118 krKøb
4MAXiPRO144,95 kr144,95 krKøb
5Bikepack.dk144,95 kr144,95 krKøb
6eCykelhjelm DK175 kr214 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knog - Oi Ringeklokke Large - Sølv - 23,8 til 31,8mm styrdiameter

PriceData har fulgt prisen på Knog - Oi Ringeklokke Large - Sølv - 23,8 til 31,8mm styrdiameter i 162 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 116 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Knog - Oi Ringeklokke Large - Sølv - 23,8 til 31,8mm styrdiameter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Knog - Oi Ringeklokke Large - Sølv - 23,8 til 31,8mm styrdiameter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026109 kr1 kr (1%)
13. maj 2026110 kr2 kr (2%)
10. maj 2026112 kr2 kr (2%)
8. maj 2026114 kr2 kr (2%)
5. maj 2026112 kr2 kr (2%)
4. maj 2026114 kr2 kr (2%)
27. apr. 2026112 kr2 kr (2%)
19. apr. 2026110 kr24 kr (28%)
15. apr. 202686 kr8 kr (9%)
2. apr. 202694 kr18 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret