Gå til hovedindhold

KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 9,00mm / 23.6in US13

KnitProStrikkepindeEAN: 8904086210464
Pris fra 81,95 krtil 109 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 27,05 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79,95 kr 28. maj

Sammenlign priser på KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 9,00mm / 23.6in US13 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 9,00mm / 23.6in US13
-47%81,95 kr
Før 155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 9,00mm / 23.6in US13 billede

Produktinformation

Features: Stick size: 9,00mm / 23.6in US13

Produktspecifikationer

Mærke: KnitPro
Kategori: KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm
EAN: 8904086210464
Varenr.: 8904086210464
Gå til Kukuk.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
9 mm - Knitpro Symfonie Rundpinde 60 cm , fra Knitpro
-28%89,95 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
9 mm - Knitpro Symfonie Rundpinde 60 cm , fra Knitpro billede

Produktinformation

Chunky strik med rundpinde i birketræ hyggeligt fra start til slut Vi har forelsket os i disse rundpinde med 9 mm tykkelse og en dejlig længde på 60 cm de er nemlig som skabt til de store, bløde projekt-klassikere: tykke sweatre, lune halstørklæder elle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knitpro
Kategori: Rundpinde 60 cm
EAN: 8904086210464
Varenr.: 1221330
Gå til Hobbygarn.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
KnitPro Symfonie Rundpinde
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 9,00mm / 23.6in US13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 9,00mm / 23.6in US13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby81,95 kr81,95 krKøb
2Kukuk.dk89,95 kr89,95 krKøb
3Hobbygarn.dk109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 9,00mm / 23.6in US13

PriceData har fulgt prisen på KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 9,00mm / 23.6in US13 i 168 dage. Laveste pris i perioden er 79,95 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 81,95 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 9,00mm / 23.6in US13. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 9,00mm / 23.6in US13 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202681,95 kr8 kr (9%)
29. maj 202689,95 kr10 kr (13%)
28. maj 202679,95 kr10 kr (11%)
27. maj 202689,95 kr10 kr (13%)
26. maj 202679,95 kr10 kr (11%)
22. maj 202689,95 kr10 kr (13%)
16. maj 202679,95 kr10 kr (11%)
15. maj 202689,95 kr10 kr (13%)
10. maj 202679,95 kr10 kr (11%)
9. maj 202689,95 kr10 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret