Gå til hovedindhold

KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 6,00mm / 23.6in US10

KnitProStrikkepindeEAN: 8904086210426
Pris fra 63,95 krtil 82,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 18,55 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 57 kr 4. mar.

Sammenlign priser på KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 6,00mm / 23.6in US10 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 6,00mm / 23.6in US10
-48%63,95 kr
Før 124 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 6,00mm / 23.6in US10 billede

Produktinformation

Features: Stick size: 6,00mm / 23.6in US10

Produktspecifikationer

Mærke: KnitPro
Kategori: KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm
EAN: 8904086210426
Varenr.: 8904086210426
Gå til Kukuk.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
6 mm - Knitpro Symfonie Rundpinde 60 cm , fra Knitpro
-28%67,95 kr
Før 94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
6 mm - Knitpro Symfonie Rundpinde 60 cm , fra Knitpro billede

Produktinformation

Rundpinde i birketræ vejen til bløde sweatre og varme sjaler Vi ved, hvor meget en god rundpind betyder for strikkelysten derfor elsker vi denne model på 6 mm og 60 cm. Birketræet føles let i hænderne og det paint-farvede finish gør hver maskes bevægels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knitpro
Kategori: Rundpinde 60 cm
EAN: 8904086210426
Varenr.: 1221326
Gå til Hobbygarn.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
KnitPro Symfonie Rundpinde
82,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 6,00mm / 23.6in US10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 6,00mm / 23.6in US10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby63,95 kr63,95 krKøb
2Kukuk.dk67,95 kr67,95 krKøb
3Hobbygarn.dk82,5 kr82,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 6,00mm / 23.6in US10

PriceData har fulgt prisen på KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 6,00mm / 23.6in US10 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 82,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 63,95 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 6,00mm / 23.6in US10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 60cm 6,00mm / 23.6in US10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202663,95 kr4 kr (7%)
29. maj 202659,95 kr4 kr (6%)
16. maj 202663,95 kr4 kr (6%)
15. maj 202667,95 kr4 kr (6%)
10. maj 202663,95 kr4 kr (6%)
9. maj 202667,95 kr4 kr (6%)
8. maj 202663,95 kr4 kr (6%)
4. maj 202667,95 kr14,55 kr (18%)
3. maj 202682,5 kr14,55 kr (21%)
15. apr. 202667,95 kr5 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret