Gå til hovedindhold

KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 6,00mm / 15.7in US10

KnitProStrikkepindeEAN: 8904086201264
Pris fra 62,95 krtil 67,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 56,95 kr 11. mar.

Sammenlign priser på KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 6,00mm / 15.7in US10 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 6,00mm / 15.7in US10
-32%62,95 kr
Før 93 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 6,00mm / 15.7in US10 billede

Produktinformation

Features: Stick size: 6,00mm / 15.7in US10

Produktspecifikationer

Mærke: KnitPro
Kategori: KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm
EAN: 8904086201264
Varenr.: 8904086201264
Gå til Hobbygarn.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
KnitPro Symfonie Rundpinde
67,5 kr
Til butik
Gå til Kukuk.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
6 mm - Knitpro Symfonie Rundpinde 40 cm , fra Knitpro
-28%67,95 kr
Før 94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
6 mm - Knitpro Symfonie Rundpinde 40 cm , fra Knitpro billede

Produktinformation

Farverige rundpinde i birketræ, der gør strikningen til en fornøjelse Vi elsker, hvor let arbejdet glider på de flotte rundpinde i birketræ perfekt, hvis du drømmer om lune huer eller bløde sweatre, der skal strikkes tæt og jævnt. Den glatte og behagelig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knitpro
Kategori: Rundpinde 40 cm
EAN: 8904086201264
Varenr.: 1220313

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 6,00mm / 15.7in US10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 6,00mm / 15.7in US10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby62,95 kr62,95 krKøb
2Hobbygarn.dk67,5 kr67,5 krKøb
3Kukuk.dk67,95 kr67,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 6,00mm / 15.7in US10

PriceData har fulgt prisen på KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 6,00mm / 15.7in US10 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 56,95 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 70,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 62,95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 6,00mm / 15.7in US10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 6,00mm / 15.7in US10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202662,95 kr3 kr (5%)
28. maj 202659,95 kr3 kr (5%)
22. maj 202662,95 kr1 kr (2%)
16. maj 202661,95 kr6 kr (9%)
15. maj 202667,95 kr6 kr (10%)
10. maj 202661,95 kr6 kr (9%)
9. maj 202667,95 kr3 kr (5%)
7. maj 202664,95 kr3 kr (4%)
4. maj 202667,95 kr3 kr (4%)
2. maj 202670,95 kr3 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret