Gå til hovedindhold

KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 3,00mm / 15.7in US2 ½

KnitProStrikkepindeEAN: 8904086201189
Pris fra 45,95 krtil 62 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 16,05 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43,95 kr 5. apr.

Sammenlign priser på KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 3,00mm / 15.7in US2 ½ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 3,00mm / 15.7in US2 ½
-45%45,95 kr
Før 84 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 3,00mm / 15.7in US2 ½ billede

Produktinformation

Features: Stick size: 3.00mm / 15.7in US2 ½

Produktspecifikationer

Mærke: KnitPro
Kategori: KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm
EAN: 8904086201189
Varenr.: 8904086201189
Gå til Kukuk.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
3 mm - Knitpro Symfonie Rundpinde 40 cm , fra Knitpro
-18%55,95 kr
Før 68 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
3 mm - Knitpro Symfonie Rundpinde 40 cm , fra Knitpro billede

Produktinformation

Smidig rundpind i birketræ til projekter med finesse Vi har virkelig forelsket os i vores 3 mm rundpind i smukt birketræ. Den glatte, maleriske overflade føles dejlig let i hænderne og klirrer nærmest ikke, men glider roligt og behageligt gennem selv det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knitpro
Kategori: Rundpinde 40 cm
EAN: 8904086201189
Varenr.: 1220305
Gå til Hobbygarn.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
KnitPro Symfonie Rundpinde
62 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 3,00mm / 15.7in US2 ½ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 3,00mm / 15.7in US2 ½ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby45,95 kr45,95 krKøb
2Kukuk.dk55,95 kr55,95 krKøb
3Hobbygarn.dk62 kr62 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 3,00mm / 15.7in US2 ½

PriceData har fulgt prisen på KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 3,00mm / 15.7in US2 ½ i 103 dage. Laveste pris i perioden er 43,95 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 62 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 45,95 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 3,00mm / 15.7in US2 ½. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for KnitPro Symfonie Rundpinde Birk 40cm 3,00mm / 15.7in US2 ½ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202645,95 kr1 kr (2%)
22. maj 202646,95 kr1 kr (2%)
16. maj 202645,95 kr3 kr (6%)
15. maj 202648,95 kr3 kr (7%)
10. maj 202645,95 kr3 kr (6%)
9. maj 202648,95 kr3 kr (7%)
7. maj 202645,95 kr3 kr (6%)
4. maj 202648,95 kr13,05 kr (21%)
3. maj 202662 kr13,05 kr (27%)
30. apr. 202648,95 kr3 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret