Gå til hovedindhold

Knipex vandpumpetangsæt 8801 00 20 09 V03, 3 stk. 8801 180, 250 og 300 mm

KnipexRedskaberEAN: 4003773074809
Pris fra 462 krtil 808,75 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 346,75 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Knipex vandpumpetangsæt 8801 00 20 09 V03, 3 stk. 8801 180, 250 og 300 mm og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 462 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex 00 20 09 V03 Werkstatt Wasserpumpenzangen-Set 3teilig
462 kr
Til butik
Knipex 00 20 09 V03 Werkstatt Wasserpumpenzangen-Set 3teilig billede

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 00 20 09 V03
EAN: 4003773074809
Varenr.: 997712509
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex Alligator Set, Tangsæt, Rød, 170 mm, 40 mm, 370 mm, 1,2 kg
478 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX alligator vandpumpetangssæt 8801 180, 250 og 300 mm
512 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Knipex Alligator-pakke
561 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KNIPEX ALLIGATOR®-PAKKE
575,19 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
KNIPEX vandpumpetangsæt 8801 00 20 09 V03, 3 stk. 8801 180, 250 og 300 mm
581 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Knipex Alligator®-Pakke
604,51 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Alligator vandpumpetangsæt 00 20 09 V03
-25%606,56 kr
Før 808,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Knipex alligator®-pakke
623,75 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandpumpetang sæt KNIPEX Alligator - 3 dele, rød greb
689 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandpumpetang sæt KNIPEX Alligator - 3 dele, rød greb
709 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Knipex vandpumpetangsæt 8801 00 20 09 V03, 3 stk. 8801 180, 250 og 300 mm
808,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex vandpumpetangsæt 8801 00 20 09 V03, 3 stk. 8801 180, 250 og 300 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex vandpumpetangsæt 8801 00 20 09 V03, 3 stk. 8801 180, 250 og 300 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK462 kr462 krKøb
2CS MEGASTORE DK478 kr517 krKøb
3Proshop DK512 kr551 krKøb
4WATTOO.DK561 kr561 krKøb
5EL-GROSSISTEN575,19 kr575,19 krKøb
6Elvvs.dk581 kr581 krKøb
7Billigelogvvs.dk604,51 kr604,51 krKøb
8Globaltools.dk606,56 kr606,56 krKøb
9MaintainIt623,75 kr623,75 krKøb
10Boligcenter DK689 kr689 krKøb
11Vivas DK709 kr788 krKøb
12vvsfittings.dk808,75 kr808,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex vandpumpetangsæt 8801 00 20 09 V03, 3 stk. 8801 180, 250 og 300 mm

PriceData har fulgt prisen på Knipex vandpumpetangsæt 8801 00 20 09 V03, 3 stk. 8801 180, 250 og 300 mm i 186 dage. Laveste pris i perioden er 462 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 512 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 490 kr.

Den nuværende pris på 462 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Knipex vandpumpetangsæt 8801 00 20 09 V03, 3 stk. 8801 180, 250 og 300 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Knipex vandpumpetangsæt 8801 00 20 09 V03, 3 stk. 8801 180, 250 og 300 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026462 kr3 kr (1%)
27. maj 2026465 kr1 kr (0%)
14. maj 2026464 kr1 kr (0%)
6. maj 2026465 kr2 kr (0%)
26. apr. 2026467 kr2 kr (0%)
25. apr. 2026465 kr2 kr (0%)
19. apr. 2026467 kr21 kr (4%)
17. apr. 2026488 kr24 kr (5%)
10. apr. 2026512 kr24 kr (5%)
4. apr. 2026488 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret