Gå til hovedindhold

KNIPEX Kraft-skævbider sort atramenteret med flerkomponent-håndtag 160 mm, 74 12 160

KnipexTængerEAN: 4003773065111
Pris fra 214 krtil 262,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 48,5 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 209 kr 9. maj

Sammenlign priser på KNIPEX Kraft-skævbider sort atramenteret med flerkomponent-håndtag 160 mm, 74 12 160 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 214 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 74 12 160, Diagonal tang, Krom-vanadium-stål, Plast, Blå, Rød, 160 mm, 209 g
214 kr
Til butik
Knipex 74 12 160, Diagonal tang, Krom-vanadium-stål, Plast, Blå, Rød, 160 mm, 209 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Bidetænger
Farve: 3
Artikel nr.: 74 12 160
EAN: 4003773065111
Varenr.: 1991616
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Kraft-skævbider sort atramenteret med flerkomponent-håndtag 160 mm, 74 12 160
214 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Knipex bidetang 160mm
238 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KRAFT BIDETANG 160MM MED FJEDER
240,34 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kraft-skævbider 74 12 160 med fjeder
-26%247,26 kr
Før 333,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kraft Bidetang 160Mm Med Fjeder
255,62 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kraft bidetang 160mm med fjeder
262,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KNIPEX Kraft-skævbider sort atramenteret med flerkomponent-håndtag 160 mm, 74 12 160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KNIPEX Kraft-skævbider sort atramenteret med flerkomponent-håndtag 160 mm, 74 12 160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK214 kr253 krKøb
2Proshop DK214 kr253 krKøb
3WATTOO.DK238 kr238 krKøb
4EL-GROSSISTEN240,34 kr240,34 krKøb
5Globaltools.dk247,26 kr247,26 krKøb
6Billigelogvvs.dk255,62 kr255,62 krKøb
7MaintainIt262,5 kr262,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KNIPEX Kraft-skævbider sort atramenteret med flerkomponent-håndtag 160 mm, 74 12 160

PriceData har fulgt prisen på KNIPEX Kraft-skævbider sort atramenteret med flerkomponent-håndtag 160 mm, 74 12 160 i 186 dage. Laveste pris i perioden er 192 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 216 kr.

Den nuværende pris på 214 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for KNIPEX Kraft-skævbider sort atramenteret med flerkomponent-håndtag 160 mm, 74 12 160. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for KNIPEX Kraft-skævbider sort atramenteret med flerkomponent-håndtag 160 mm, 74 12 160 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026214 kr3 kr (1%)
21. maj 2026211 kr1 kr (0%)
16. maj 2026210 kr1 kr (0%)
9. maj 2026209 kr5 kr (2%)
2. maj 2026214 kr3 kr (1%)
1. maj 2026211 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026209 kr26 kr (11%)
4. apr. 2026235 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026234 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026235 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret