Gå til hovedindhold

Knipex halvcirkelformet skæretang (aflang storkenæb-type) - 2622200

KnipexRedskaberEAN: 4003773023135
Pris fra 184 krtil 251,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 67,25 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Knipex halvcirkelformet skæretang (aflang storkenæb-type) - 2622200 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex 26 22 200 tang Diagonal tang
184 kr
Til butik
Knipex 26 22 200 tang Diagonal tang billede

Produktinformation

Knipex 26 22 200. Type: Diagonal tang, Kæber, bredde: 2,5 mm, Kæber, længde: 7,3 cm. Længde: 200 mm, Vægt: 197 g

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 26 22 200
EAN: 4003773023135
Varenr.: 995792551
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex halvcirkelformet skæretang (aflang storkenæb-type) - 2622200
193 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Fladrundtang med skær sort atramenteret 200 mm, 26 22 200
196 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Storkenæbstang m/skær 40 ° 26 22 200 mm
-34%211,25 kr
Før 318,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPIDSTANG 200MM BØJET SPIDS
229,71 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Spidstang 200Mm Bøjet Spids
244,32 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Spidstang 200mm bøjet spids
251,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex halvcirkelformet skæretang (aflang storkenæb-type) - 2622200 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex halvcirkelformet skæretang (aflang storkenæb-type) - 2622200 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK184 kr184 krKøb
2CS MEGASTORE DK193 kr232 krKøb
3Proshop DK196 kr235 krKøb
4Globaltools.dk211,25 kr211,25 krKøb
5EL-GROSSISTEN229,71 kr229,71 krKøb
6Billigelogvvs.dk244,32 kr244,32 krKøb
7MaintainIt251,25 kr251,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex halvcirkelformet skæretang (aflang storkenæb-type) - 2622200

PriceData har fulgt prisen på Knipex halvcirkelformet skæretang (aflang storkenæb-type) - 2622200 i 186 dage. Laveste pris i perioden er 184 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 201 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 194 kr.

Den nuværende pris på 184 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Knipex halvcirkelformet skæretang (aflang storkenæb-type) - 2622200. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Knipex halvcirkelformet skæretang (aflang storkenæb-type) - 2622200 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026184 kr9 kr (5%)
22. apr. 2026193 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026192 kr4 kr (2%)
19. apr. 2026196 kr1 kr (1%)
16. apr. 2026197 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026198 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026199 kr6 kr (3%)
24. feb. 2026193 kr1 kr (1%)
12. feb. 2026192 kr1 kr (1%)
11. feb. 2026191 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret