Gå til hovedindhold

KNIPEX Fladrundtang med skær sort atramenteret 200 mm, 26 12 200

KNIPEXRedskaberEAN: 4003773023142
Pris fra 167 krtil 289 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 164 kr 29. maj

Sammenlign priser på KNIPEX Fladrundtang med skær sort atramenteret 200 mm, 26 12 200 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex KP-2612200
167 kr
Til butik
Knipex KP-2612200 billede

Produktinformation

Knipex KP-2612200. Skærelængde: 7,3 cm, Håndtag farve: Blå, Rød. Længde: 200 mm, Vægt: 201 g

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 26 12 200
EAN: 4003773023142
Varenr.: 993615602
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex spidstang med skær - 200mm
167 kr
Til butik
Knipex spidstang med skær - 200mm billede

Produktinformation

Knipex Spidstang med skær og vridningstolerante, elastiske præcisionsspidser Specifikationer Lange, fladtrunde spidse kæber Med skær (hårdhed ca. 61 hrc) til bløde, mellemhårde og hårde trådtyper Oliehærdet Poleret vanadium stål Max skærediamater Ø3,2mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Tænger & sakse
Størrelse: 200 mm
EAN: 4003773023142
Varenr.: 881708231
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex KP-2612200, 7,3 cm, Blå, Rød, 200 mm, 201 g
170 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Fladrundtang med skær sort atramenteret 200 mm, 26 12 200
173 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Storkenæbstang m/skær 26 12 200 mm
-30%198,75 kr
Før 285 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX spidstang med skær - 200 mm
229 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
KNIPEX spidstang med skr, 200 mm
232 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Knipex Spidstang m/skær 200 mm
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KNIPEX Fladrundtang med skær sort atramenteret 200 mm, 26 12 200 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KNIPEX Fladrundtang med skær sort atramenteret 200 mm, 26 12 200 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK167 kr167 krKøb
2LavprisVærktøj167 kr167 krKøb
3CS MEGASTORE DK170 kr209 krKøb
4Proshop DK173 kr212 krKøb
5Globaltools.dk198,75 kr198,75 krKøb
6LavprisVVS229 kr229 krKøb
7WATTOO.DK232 kr232 krKøb
8BilligVVS DK289 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KNIPEX Fladrundtang med skær sort atramenteret 200 mm, 26 12 200

PriceData har fulgt prisen på KNIPEX Fladrundtang med skær sort atramenteret 200 mm, 26 12 200 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 164 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 186 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 167 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for KNIPEX Fladrundtang med skær sort atramenteret 200 mm, 26 12 200. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for KNIPEX Fladrundtang med skær sort atramenteret 200 mm, 26 12 200 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026167 kr3 kr (2%)
29. maj 2026164 kr6 kr (4%)
14. maj 2026170 kr8 kr (4%)
9. maj 2026178 kr2 kr (1%)
7. maj 2026176 kr6 kr (4%)
19. apr. 2026170 kr4 kr (2%)
17. apr. 2026174 kr4 kr (2%)
16. apr. 2026170 kr4 kr (2%)
15. apr. 2026174 kr7 kr (4%)
6. apr. 2026181 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret