Gå til hovedindhold

KNIPEX Electronic super knips® med flerkomponent-håndtag 125 mm 78 03 125

KNIPEXRedskaberEAN: 4003773035381
Pris fra 137 krtil 239 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på KNIPEX Electronic super knips® med flerkomponent-håndtag 125 mm 78 03 125 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex Electronic Super-Knips 78 03 125 Kabelskærer
137 kr
Til butik
Knipex Electronic Super-Knips 78 03 125 Kabelskærer billede

Produktinformation

Knipex Electronic Super-Knips 78 03 125 - Kabelskærer - 12.5 cm

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 78 03 125
EAN: 4003773035381
Varenr.: 995088752
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Electronic super knips® med flerkomponent-håndtag 125 mm 78 03 125
157 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Elektronikskævbider 78 03 125
-26%164,61 kr
Før 222,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elektronikskævbider 78 03 125 billede

Produktinformation

Dette værktøj er en højt specialiseret præcisionstang, der er skræddersyet til detaljeret og præcist klippearbejde, hvilket gør den uundværlig i arbejdet med elektronik og finmekanik. Designet af tangen er optimeret til at håndtere selv de mest delikate o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Elektronikværktøj
EAN: 4003773035381
Varenr.: 265898
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex Electronic Super-Knips 78 03 125 - Kabelskærer - 12.5 cm
184 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektro-skævbider Med Smig
-11%239 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KNIPEX Electronic super knips® med flerkomponent-håndtag 125 mm 78 03 125 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KNIPEX Electronic super knips® med flerkomponent-håndtag 125 mm 78 03 125 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK137 kr137 krKøb
2Proshop DK157 kr196 krKøb
3Globaltools.dk164,61 kr164,61 krKøb
4CS MEGASTORE DK184 kr223 krKøb
5Estore DK239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KNIPEX Electronic super knips® med flerkomponent-håndtag 125 mm 78 03 125

PriceData har fulgt prisen på KNIPEX Electronic super knips® med flerkomponent-håndtag 125 mm 78 03 125 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 157 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 150 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for KNIPEX Electronic super knips® med flerkomponent-håndtag 125 mm 78 03 125. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for KNIPEX Electronic super knips® med flerkomponent-håndtag 125 mm 78 03 125 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026137 kr17 kr (11%)
27. maj 2026154 kr1 kr (1%)
24. maj 2026155 kr6 kr (4%)
22. maj 2026149 kr8 kr (5%)
9. maj 2026157 kr
7. maj 2026156,6 kr
6. maj 2026157 kr
30. apr. 2026156,6 kr4,6 kr (3%)
29. apr. 2026152 kr4,6 kr (3%)
23. apr. 2026156,6 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret