Gå til hovedindhold

Knipex 78 03 125 ESD, Diagonaltang, Rustfrit stål, Stål, Plast, Sort, Grå, 125 mm, 55 g

KnipexRedskaberEAN: 4003773025146
Pris fra 160 krtil 182,24 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 22,24 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Knipex 78 03 125 ESD, Diagonaltang, Rustfrit stål, Stål, Plast, Sort, Grå, 125 mm, 55 g og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 160 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex 78 03 125 ESD tang Diagonal tang
160 kr
Til butik
Knipex 78 03 125 ESD tang Diagonal tang billede

Produktinformation

Knipex 78 03 125 ESD. Type: Diagonal tang, Materiale: Rustfrit stål, Stål, Håndtag, materiale: Plast. Længde: 125 mm, Vægt: 55 g

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 78 03 125 ESD
EAN: 4003773025146
Varenr.: 993251565
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 78 03 125 ESD, Diagonaltang, Rustfrit stål, Stål, Plast, Sort, Grå, 125 mm, 55 g
178 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Elektronikskævbider 78 03 125 ESD
-26%182,24 kr
Før 246,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elektronikskævbider 78 03 125 ESD billede

Produktinformation

Dette præcisionsværktøj er omhyggeligt designet til at møde de specifikke behov, der opstår ved arbejde med elektroniske komponenter. Med et fint slebet hoved fremstillet i rustfrit stål og kæber, som opnår en imponerende hårdhed på cirka 54 HRC, er værkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Elektronikværktøj
EAN: 4003773025146
Varenr.: 406587

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 78 03 125 ESD, Diagonaltang, Rustfrit stål, Stål, Plast, Sort, Grå, 125 mm, 55 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 78 03 125 ESD, Diagonaltang, Rustfrit stål, Stål, Plast, Sort, Grå, 125 mm, 55 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK160 kr160 krKøb
2CS MEGASTORE DK178 kr217 krKøb
3Globaltools.dk182,24 kr182,24 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 78 03 125 ESD, Diagonaltang, Rustfrit stål, Stål, Plast, Sort, Grå, 125 mm, 55 g

PriceData har fulgt prisen på Knipex 78 03 125 ESD, Diagonaltang, Rustfrit stål, Stål, Plast, Sort, Grå, 125 mm, 55 g i 174 dage. Laveste pris i perioden er 151 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 160 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Knipex 78 03 125 ESD, Diagonaltang, Rustfrit stål, Stål, Plast, Sort, Grå, 125 mm, 55 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Knipex 78 03 125 ESD, Diagonaltang, Rustfrit stål, Stål, Plast, Sort, Grå, 125 mm, 55 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026160 kr22,24 kr (12%)
15. maj 2026182,24 kr45,76 kr (20%)
14. maj 2026228 kr54 kr (31%)
13. maj 2026174 kr12 kr (7%)
7. maj 2026162 kr20,24 kr (11%)
2. maj 2026182,24 kr45,76 kr (20%)
1. maj 2026228 kr45,76 kr (25%)
25. apr. 2026182,24 kr8,24 kr (5%)
15. apr. 2026174 kr3 kr (2%)
14. mar. 2026171 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret