Gå til hovedindhold

Knipex 87 21 300, Slip-joint tænger, 7 cm, 6 cm, Krom-vanadium-stål, Metal, Plast, Rød

KnipexSanitetEAN: 4003773078524
Pris fra 274 krtil 332,33 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 58,33 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 265 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Knipex 87 21 300, Slip-joint tænger, 7 cm, 6 cm, Krom-vanadium-stål, Metal, Plast, Rød og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 274 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex 87 21 300 tang Slip-joint tænger
274 kr
Til butik
Knipex 87 21 300 tang Slip-joint tænger billede

Produktinformation

Knipex 87 21 300. Type: Slip-joint tænger, Maksimal diameter, rør/slange: 7 cm, Maksimal møtrik størrelse: 6 cm. Længde: 300 mm, Vægt: 530 g

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 87 21 300
EAN: 4003773078524
Varenr.: 997124829
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 87 21 300, Slip-joint tænger, 7 cm, 6 cm, Krom-vanadium-stål, Metal, Plast, Rød
299 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX vandpumpetang cobra quickset 300 mm
299 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Knipex Cobra ® Quickset
322 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Cobra vandpumpetang 87 21 300 mm
-26%332,33 kr
Før 448,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 87 21 300, Slip-joint tænger, 7 cm, 6 cm, Krom-vanadium-stål, Metal, Plast, Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 87 21 300, Slip-joint tænger, 7 cm, 6 cm, Krom-vanadium-stål, Metal, Plast, Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK274 kr274 krKøb
2CS MEGASTORE DK299 kr338 krKøb
3Proshop DK299 kr338 krKøb
4Elvvs.dk322 kr322 krKøb
5Globaltools.dk332,33 kr332,33 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 87 21 300, Slip-joint tænger, 7 cm, 6 cm, Krom-vanadium-stål, Metal, Plast, Rød

PriceData har fulgt prisen på Knipex 87 21 300, Slip-joint tænger, 7 cm, 6 cm, Krom-vanadium-stål, Metal, Plast, Rød i 176 dage. Laveste pris i perioden er 265 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 274 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Knipex 87 21 300, Slip-joint tænger, 7 cm, 6 cm, Krom-vanadium-stål, Metal, Plast, Rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Knipex 87 21 300, Slip-joint tænger, 7 cm, 6 cm, Krom-vanadium-stål, Metal, Plast, Rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026274 kr13 kr (5%)
13. maj 2026287 kr13 kr (5%)
12. maj 2026274 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026275 kr10 kr (4%)
25. apr. 2026265 kr10 kr (4%)
12. mar. 2026275 kr12 kr (4%)
22. feb. 2026287 kr3 kr (1%)
31. jan. 2026290 kr28 kr (9%)
27. jan. 2026318 kr19 kr (6%)
14. jan. 2026299 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret