Gå til hovedindhold

Knipex 49 21 A01 SB udvendig Låseringstang, vinkel

KNIPEXRedskaberEAN: 4003773050285
Pris fra 156 krtil 265,04 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 109,04 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 122 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Knipex 49 21 A01 SB udvendig Låseringstang, vinkel og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Præcisions-låseringstang
-15%156 kr
Før 183 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KNIPEX Præcisions-låseringstang billede

Produktinformation

KNIPEX 49 21 A01 SB Præcisions-låseringstang til udvendige ringe på aksler betrukket med skridhæmmende kunststof grå atramenteret 130 mm (SB-backing/blisterpack)

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 49 21 A01 SB
EAN: 4003773050285
Varenr.: 3003501
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Knipex låseringstang, vinkel
169 kr
Til butik
Knipex låseringstang, vinkel billede

Produktinformation

Præcisions-låseringstangtil udvendige ringe på akslerMed indsatte spidser for sikkert arbejdemeget belastbar ved konstant brug: op til 10 gange så lang standtid som let drejede spidserstore holdeflader på spidserne: ingen vridning af ringene, let montages...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Håndværktøj
Størrelse: A01
EAN: 4003773050285
Varenr.: 853013288
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex låseringstang, vinkel
197 kr
Til butik
Knipex låseringstang, vinkel billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Tænger & sakse
Størrelse: A01
EAN: 4003773050285
Varenr.: 853013288
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Låseringstang 49 21 A01 udv. 90 ° ø3-10 mm
-26%205,77 kr
Før 278,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Præcisions låseringstang udv. 90g
208 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Knipex låseringstang, vinkel
209 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Knipex 49 21 A01 SB udvendig Låseringstang, vinkel
265,04 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 49 21 A01 SB udvendig Låseringstang, vinkel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 49 21 A01 SB udvendig Låseringstang, vinkel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK156 kr195 krKøb
2LavprisEl169 kr169 krKøb
3LavprisVærktøj197 kr197 krKøb
4Globaltools.dk205,77 kr205,77 krKøb
5CS MEGASTORE DK208 kr247 krKøb
6Greenline209 kr209 krKøb
7EL-GROSSISTEN265,04 kr265,04 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 49 21 A01 SB udvendig Låseringstang, vinkel

PriceData har fulgt prisen på Knipex 49 21 A01 SB udvendig Låseringstang, vinkel i 180 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 183 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 157 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 69 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for Knipex 49 21 A01 SB udvendig Låseringstang, vinkel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for Knipex 49 21 A01 SB udvendig Låseringstang, vinkel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026156 kr1 kr (1%)
31. maj 2026157 kr1 kr (1%)
30. maj 2026158 kr1 kr (1%)
29. maj 2026159 kr1 kr (1%)
28. maj 2026160 kr1 kr (1%)
26. maj 2026161 kr1 kr (1%)
25. maj 2026162 kr1 kr (1%)
24. maj 2026163 kr1 kr (1%)
23. maj 2026164 kr1 kr (1%)
22. maj 2026165 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret