Gå til hovedindhold

Knipex 46 11 A3 Seegeringtang Passer til Udvendige ringe 40-100 mm Spids form lige

KnipexRedskaberEAN: 4003773033974
Pris fra 151 krtil 866 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 715 kr (83% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Knipex 46 11 A3 Seegeringtang Passer til Udvendige ringe 40-100 mm Spids form lige og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 151 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Låseringstang sort atramenteret 40-100mm, 46 11 a3
151 kr
Til butik
KNIPEX Låseringstang sort atramenteret 40-100mm, 46 11 a3 billede

Produktinformation

Låseringstang sort atramenteret 40-100MM, 46 11 A3

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: 46 11 A3
EAN: 4003773033974
Varenr.: 2949361
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Låseringstang 46 11 A3 udv. ø40-100 mm
-26%151,13 kr
Før 203,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Låseringstang 46 11 A3 udv. ø40-100 mm billede

Produktinformation

Denne avancerede låseringstang er skræddersyet til effektiv installation af låseringe på forskellige aksler, med en imponerende anvendelsesradius fra 3 mm til hele 300 mm. Værktøjet er fremstillet til at modstå strenge arbejdsbetingelser, takket være sin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Låseringstænger
EAN: 4003773033974
Varenr.: 306960
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 46 11 A3 Seegeringtang Passer til Udvendige ringe 40-100 mm Spids form lige
866 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 46 11 A3 Seegeringtang Passer til Udvendige ringe 40-100 mm Spids form lige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 46 11 A3 Seegeringtang Passer til Udvendige ringe 40-100 mm Spids form lige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK151 kr190 krKøb
2Globaltools.dk151,13 kr151,13 krKøb
3CS MEGASTORE DK866 kr905 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 46 11 A3 Seegeringtang Passer til Udvendige ringe 40-100 mm Spids form lige

PriceData har fulgt prisen på Knipex 46 11 A3 Seegeringtang Passer til Udvendige ringe 40-100 mm Spids form lige i 165 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 151 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 151 kr er 25% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Knipex 46 11 A3 Seegeringtang Passer til Udvendige ringe 40-100 mm Spids form lige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Knipex 46 11 A3 Seegeringtang Passer til Udvendige ringe 40-100 mm Spids form lige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026151 kr4 kr (3%)
25. apr. 2026147 kr4 kr (3%)
31. mar. 2026143 kr4 kr (3%)
3. mar. 2026139 kr39 kr (39%)
24. feb. 2026100 kr1 kr (1%)
23. feb. 2026101 kr1 kr (1%)
22. feb. 2026102 kr1 kr (1%)
20. feb. 2026103 kr1 kr (1%)
19. feb. 2026104 kr1 kr (1%)
18. feb. 2026105 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret