Gå til hovedindhold

Knipex 41 04 180, Låsetænger, 3 cm, 3 cm, Krom-vanadium-stål, Stål, 180 mm

KNIPEXRedskaberEAN: 4003773048169
Pris fra 144 krtil 176 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Knipex 41 04 180, Låsetænger, 3 cm, 3 cm, Krom-vanadium-stål, Stål, 180 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex 41 04 180 tang Låsetænger
144 kr
Til butik
Knipex 41 04 180 tang Låsetænger billede

Produktinformation

Knipex 41 04 180. Type: Låsetænger, Maksimal diameter, rør/slange: 3 cm, Maksimal møtrik størrelse: 3 cm. Længde: 180 mm, Vægt: 363 g

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 41 04 180 EAN
EAN: 4003773048169
Varenr.: 997275374
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 41 04 180, Låsetænger, 3 cm, 3 cm, Krom-vanadium-stål, Stål, 180 mm
161 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Griptang
176 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 41 04 180, Låsetænger, 3 cm, 3 cm, Krom-vanadium-stål, Stål, 180 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 41 04 180, Låsetænger, 3 cm, 3 cm, Krom-vanadium-stål, Stål, 180 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK144 kr144 krKøb
2CS MEGASTORE DK161 kr200 krKøb
3Proshop DK176 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 41 04 180, Låsetænger, 3 cm, 3 cm, Krom-vanadium-stål, Stål, 180 mm

PriceData har fulgt prisen på Knipex 41 04 180, Låsetænger, 3 cm, 3 cm, Krom-vanadium-stål, Stål, 180 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 184 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Knipex 41 04 180, Låsetænger, 3 cm, 3 cm, Krom-vanadium-stål, Stål, 180 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Knipex 41 04 180, Låsetænger, 3 cm, 3 cm, Krom-vanadium-stål, Stål, 180 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026144 kr18 kr (11%)
25. maj 2026162 kr1 kr (1%)
20. maj 2026163 kr13 kr (7%)
30. apr. 2026176 kr19 kr (12%)
25. apr. 2026157 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026156 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026157 kr2 kr (1%)
7. apr. 2026159 kr2 kr (1%)
4. apr. 2026157 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026158 kr41 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret