Gå til hovedindhold

Knipex 38 15 200, 2,5 mm, 7,3 cm, Stål, Blå, Rød, 200 mm, 209 g

KnipexRedskaberEAN: 4003773039594
Pris fra 253 krtil 318 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 245 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Knipex 38 15 200, 2,5 mm, 7,3 cm, Stål, Blå, Rød, 200 mm, 209 g og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 253 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX mekanikertang 200 mm, 38 15 200
-6%253 kr
Før 268 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KNIPEX mekanikertang 200 mm, 38 15 200 billede

Produktinformation

Knipex mekanikertang 200 mm, 38 15 200

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: 38 15 200
EAN: 4003773039594
Varenr.: 2949308
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Mekanikertang 38 11 200 mm 2-komp.
-26%262,14 kr
Før 353,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mekanikertang 38 11 200 mm 2-komp. billede

Produktinformation

Denne professionelle mekanikertang er skræddersyet til at tackle en bred vifte af mekaniske opgaver, hvilket gør den essentiel for enhver, der arbejder inden for dette felt. Fremstillet fra højkvalitets elektrisk vanadiumstål, er tangen både smedet og oli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Fladtang
EAN: 4003773039594
Varenr.: 264951
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 38 15 200, 2,5 mm, 7,3 cm, Stål, Blå, Rød, 200 mm, 209 g
318 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 38 15 200, 2,5 mm, 7,3 cm, Stål, Blå, Rød, 200 mm, 209 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 38 15 200, 2,5 mm, 7,3 cm, Stål, Blå, Rød, 200 mm, 209 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK253 kr292 krKøb
2Globaltools.dk262,14 kr262,14 krKøb
3CS MEGASTORE DK318 kr357 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 38 15 200, 2,5 mm, 7,3 cm, Stål, Blå, Rød, 200 mm, 209 g

PriceData har fulgt prisen på Knipex 38 15 200, 2,5 mm, 7,3 cm, Stål, Blå, Rød, 200 mm, 209 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 245 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 258 kr.

Den nuværende pris på 253 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Knipex 38 15 200, 2,5 mm, 7,3 cm, Stål, Blå, Rød, 200 mm, 209 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Knipex 38 15 200, 2,5 mm, 7,3 cm, Stål, Blå, Rød, 200 mm, 209 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026253 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026254 kr1 kr (0%)
31. maj 2026255 kr1 kr (0%)
30. maj 2026256 kr1 kr (0%)
29. maj 2026257 kr3 kr (1%)
28. maj 2026254 kr2 kr (1%)
27. maj 2026256 kr1 kr (0%)
26. maj 2026257 kr1 kr (0%)
25. maj 2026258 kr1 kr (0%)
23. maj 2026259 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret