Gå til hovedindhold

Knipex 37 11 125, 2,7 cm, Stål, Rød, 125 mm, 76 g

KnipexRedskaberEAN: 4003773014287
Pris fra 122 krtil 249 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 127 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Knipex 37 11 125, 2,7 cm, Stål, Rød, 125 mm, 76 g og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 122 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex 37 11 125 tang
122 kr
Til butik
Knipex 37 11 125 tang billede

Produktinformation

Knipex 37 11 125. Kæber, længde: 2,7 cm, Materiale: Stål, Håndtag farve: Rød. Længde: 125 mm, Vægt: 76 g

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 37 11 125
EAN: 4003773014287
Varenr.: 997290733
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 37 11 125, 2,7 cm, Stål, Rød, 125 mm, 76 g
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 37 11 125, 2,7 cm, Stål, Rød, 125 mm, 76 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 37 11 125, 2,7 cm, Stål, Rød, 125 mm, 76 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK122 kr122 krKøb
2CS MEGASTORE DK249 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 37 11 125, 2,7 cm, Stål, Rød, 125 mm, 76 g

PriceData har fulgt prisen på Knipex 37 11 125, 2,7 cm, Stål, Rød, 125 mm, 76 g i 183 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 534 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 168 kr.

Den nuværende pris på 122 kr er 27% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 73 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Knipex 37 11 125, 2,7 cm, Stål, Rød, 125 mm, 76 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Knipex 37 11 125, 2,7 cm, Stål, Rød, 125 mm, 76 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026122 kr3 kr (3%)
28. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026120 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026121 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026122 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026123 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026124 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026125 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026126 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026127 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret