Gå til hovedindhold

Knipex 31 25 160, Nåletang, 2,5 mm, 5,5 cm, Stål, Blå, Rød, 160 mm

KnipexRedskaberEAN: 4003773016489
Pris fra 304 krtil 337 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Knipex 31 25 160, Nåletang, 2,5 mm, 5,5 cm, Stål, Blå, Rød, 160 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 304 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Gribetang
-9%304 kr
Før 334 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KNIPEX Gribetang billede

Produktinformation

KNIPEX 31 25 160 Gribetang (Nåletang) med flerkomponent-håndtag forkromet 160 mm

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: 31 25 160
EAN: 4003773016489
Varenr.: 3003705
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gribe-/nåletang 31 25 160 mm 2-komp.
-26%312,28 kr
Før 422,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gribe-/nåletang 31 25 160 mm 2-komp. billede

Produktinformation

Introduktionen til denne avancerede præcisionstang markerer et væsentligt fremskridt inden for værktøjsdesign, særligt tilpasset til komplekse og præcisionskrævende opgaver. Denne tang er omhyggeligt udformet for at levere overlegen ydeevne i montering, b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Fladtang
EAN: 4003773016489
Varenr.: 265129
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 31 25 160, Nåletang, 2,5 mm, 5,5 cm, Stål, Blå, Rød, 160 mm
337 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 31 25 160, Nåletang, 2,5 mm, 5,5 cm, Stål, Blå, Rød, 160 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 31 25 160, Nåletang, 2,5 mm, 5,5 cm, Stål, Blå, Rød, 160 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK304 kr343 krKøb
2Globaltools.dk312,28 kr312,28 krKøb
3CS MEGASTORE DK337 kr376 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 31 25 160, Nåletang, 2,5 mm, 5,5 cm, Stål, Blå, Rød, 160 mm

PriceData har fulgt prisen på Knipex 31 25 160, Nåletang, 2,5 mm, 5,5 cm, Stål, Blå, Rød, 160 mm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 297,88 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 948 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 374 kr.

Den nuværende pris på 304 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Knipex 31 25 160, Nåletang, 2,5 mm, 5,5 cm, Stål, Blå, Rød, 160 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Knipex 31 25 160, Nåletang, 2,5 mm, 5,5 cm, Stål, Blå, Rød, 160 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026304 kr2 kr (1%)
28. maj 2026306 kr2 kr (1%)
26. maj 2026308 kr2 kr (1%)
25. maj 2026310 kr2 kr (1%)
24. maj 2026312 kr
23. maj 2026312,28 kr3,72 kr (1%)
22. maj 2026316 kr3,72 kr (1%)
15. maj 2026312,28 kr21,72 kr (7%)
14. maj 2026334 kr21,72 kr (7%)
2. maj 2026312,28 kr15,72 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret