Gå til hovedindhold

Knipex 26 21 200, Diagonal tang, 1,75 cm, 7,3 cm, 9,5 mm, 3,2 mm, Krom-vanadium-stål

KnipexRedskaberEAN: 4003773022848
Pris fra 176 krtil 210,6 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 34,6 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 173 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Knipex 26 21 200, Diagonal tang, 1,75 cm, 7,3 cm, 9,5 mm, 3,2 mm, Krom-vanadium-stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 176 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Fladrundtang med skær sort atramenteret 200 mm, 26 21 200
176 kr
Til butik
KNIPEX Fladrundtang med skær sort atramenteret 200 mm, 26 21 200 billede

Produktinformation

Fladrundtang med skær sort atramenteret 200 mm, 26 21 200

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: 26 21 200
EAN: 4003773022848
Varenr.: 2949373
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 26 21 200, Diagonal tang, 1,75 cm, 7,3 cm, 9,5 mm, 3,2 mm, Krom-vanadium-stål
195 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fladrundtang Med Skær
209 kr
Til butik
Fladrundtang Med Skær billede

Produktinformation

26 21 200 Fladrundtang med skær Elastiske spidser: formstabil også ved snoning. Vridningstolerante, elastiske præcisionsspidser. Flad-runde, lange och spidse kæber. Med skær til blød, mellemhård og hård tråd. Skær yderligere induktivt hærdede, skærhårdhed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Produkter UG 3
EAN: 4003773022848
Varenr.: 2964155
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Fladrundtang med skr, sort atramenteret, 200 mm - 26 21 200
210 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Spidstang m/skær 26 21 200 mm
-26%210,6 kr
Før 285 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 26 21 200, Diagonal tang, 1,75 cm, 7,3 cm, 9,5 mm, 3,2 mm, Krom-vanadium-stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 26 21 200, Diagonal tang, 1,75 cm, 7,3 cm, 9,5 mm, 3,2 mm, Krom-vanadium-stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK176 kr215 krKøb
2CS MEGASTORE DK195 kr214 krKøb
3Elvvs.dk209 kr209 krKøb
4WATTOO.DK210 kr210 krKøb
5Globaltools.dk210,6 kr210,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 26 21 200, Diagonal tang, 1,75 cm, 7,3 cm, 9,5 mm, 3,2 mm, Krom-vanadium-stål

PriceData har fulgt prisen på Knipex 26 21 200, Diagonal tang, 1,75 cm, 7,3 cm, 9,5 mm, 3,2 mm, Krom-vanadium-stål i 183 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 174 kr.

Den nuværende pris på 176 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Knipex 26 21 200, Diagonal tang, 1,75 cm, 7,3 cm, 9,5 mm, 3,2 mm, Krom-vanadium-stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Knipex 26 21 200, Diagonal tang, 1,75 cm, 7,3 cm, 9,5 mm, 3,2 mm, Krom-vanadium-stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026176 kr30 kr (15%)
21. maj 2026206 kr1 kr (0%)
10. maj 2026205 kr1 kr (0%)
5. maj 2026206 kr5 kr (2%)
2. maj 2026201 kr28 kr (16%)
14. mar. 2026173 kr3 kr (2%)
11. mar. 2026176 kr3 kr (2%)
7. mar. 2026173 kr3 kr (2%)
23. jan. 2026176 kr3 kr (2%)
19. jan. 2026173 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret