Gå til hovedindhold

Knipex 03 01 180, Lineman''s tænger, 1,6 cm, Stål, Plast, Rød, 180 mm

KnipexRedskaberEAN: 4003773013242
Pris fra 89 krtil 120,34 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 31,34 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Knipex 03 01 180, Lineman''s tænger, 1,6 cm, Stål, Plast, Rød, 180 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex 03 01 180 tang Lineman's tænger
89 kr
Til butik
Knipex 03 01 180 tang Lineman's tænger billede

Produktinformation

Knipex 03 01 180. Type: Lineman's tænger, Skærelængde: 1,6 cm, Materiale: Stål. Længde: 180 mm, Vægt: 216 g

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 03 01 180
EAN: 4003773013242
Varenr.: 993251670
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 03 01 180, Lineman''s tænger, 1,6 cm, Stål, Plast, Rød, 180 mm
98 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kombinationstang ip 0301-180
-26%120,34 kr
Før 162,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kombinationstang ip 0301-180 billede

Produktinformation

Knipexs multifunktionelle kombinationstang er en uundværlig ressource for både den professionelle håndværker og den entusiastiske gør-det-selv person. Dette værktøj er ikke blot en tænger, men en alt-i-én løsning, der effektivt kan håndtere en bred vifte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Kombinationstænger
EAN: 4003773013242
Varenr.: 123408

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 03 01 180, Lineman''s tænger, 1,6 cm, Stål, Plast, Rød, 180 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 03 01 180, Lineman''s tænger, 1,6 cm, Stål, Plast, Rød, 180 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK89 kr89 krKøb
2CS MEGASTORE DK98 kr137 krKøb
3Globaltools.dk120,34 kr120,34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 03 01 180, Lineman''s tænger, 1,6 cm, Stål, Plast, Rød, 180 mm

PriceData har fulgt prisen på Knipex 03 01 180, Lineman''s tænger, 1,6 cm, Stål, Plast, Rød, 180 mm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Knipex 03 01 180, Lineman''s tænger, 1,6 cm, Stål, Plast, Rød, 180 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Knipex 03 01 180, Lineman''s tænger, 1,6 cm, Stål, Plast, Rød, 180 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202689 kr1 kr (1%)
29. maj 202690 kr19 kr (17%)
25. maj 2026109 kr11 kr (11%)
19. maj 202698 kr4,37 kr (5%)
15. maj 202693,63 kr4,37 kr (4%)
14. maj 202698 kr1 kr (1%)
8. apr. 202699 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026100 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026101 kr1 kr (1%)
30. mar. 2026102 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret