Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer 40K Knight Households - Cerastus Knight Lancer (The Horus Heresy) - 99123008004

!GW - Warhammer 40KBrætspilEAN: 5011921199358
Pris fra 1.087,95 krtil 1.097 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 9,05 kr (1% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.069,95 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Knight Households - Cerastus Knight Lancer (The Horus Heresy) - 99123008004 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1087.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Knight Households - Cerastus Knight Lancer (The Horus Heresy) - 99123008004
-16%1.087,95 kr
Før 1.290 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Knight Households - Cerastus Knight Lancer (The Horus Heresy) - 99123008004 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds one Cerastus Knight Lancer, a swift and aggressive Knight armed for close combat. Even taller than its Questoris-class cousins, the Knight Lancer's long legs allow it to stride across the battlefield in moments. It de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: The Horus Heresy
EAN: 5011921199358
Varenr.: 294435
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Cerastus Knight Lancer - The Horus Heresy - Games Workshop
1.097 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knight Households - Cerastus Knight Lancer (The Horus Heresy) - 99123008004 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knight Households - Cerastus Knight Lancer (The Horus Heresy) - 99123008004 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk1.087,95 kr1.087,95 krKøb
2NextLevelGames.dk1.097 kr1.097 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knight Households - Cerastus Knight Lancer (The Horus Heresy) - 99123008004

PriceData har fulgt prisen på Knight Households - Cerastus Knight Lancer (The Horus Heresy) - 99123008004 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.069,95 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 1.097 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.085 kr.

Den nuværende pris på 1.087,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Knight Households - Cerastus Knight Lancer (The Horus Heresy) - 99123008004. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Knight Households - Cerastus Knight Lancer (The Horus Heresy) - 99123008004 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.087,95 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.089,95 kr7,05 kr (1%)
22. maj 20261.097 kr7,05 kr (1%)
13. maj 20261.089,95 kr7,05 kr (1%)
11. maj 20261.097 kr27,05 kr (3%)
21. apr. 20261.069,95 kr27,05 kr (2%)
20. apr. 20261.097 kr27,05 kr (3%)
29. mar. 20261.069,95 kr27,05 kr (2%)
28. mar. 20261.097 kr27,05 kr (3%)
24. mar. 20261.069,95 kr27,05 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret