Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer Stormcast Eternals: Knight-Judicator with Gryph-Hounds - Age of Sigmar

!GW - WarhammerBrætspilEAN: 5011921154265
Pris fra 167,95 krtil 213 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 45,05 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stormcast Eternals: Knight-Judicator with Gryph-Hounds - Age of Sigmar og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Stormcast Eternals - Knight-Judicator with Gryph-hounds - 99120218050
-33%167,95 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stormcast Eternals - Knight-Judicator with Gryph-hounds - 99120218050 billede

Produktinformation

Wearing the lightest variant of the new thunderstrike armour, and adorned with a beastmark that represents the face of an eagle, the Knight-Judicator is perched on a piece of scenery as he draws back the string of his mighty bow. Two Gryph-hounds are scul...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Order: Cities of Sigmar & Stormcast Eternals
EAN: 5011921154265
Varenr.: 248337
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Stormcast Eternals: Knight-Judicator with Gryph-Hounds - Age of Sigmar
213 kr
Til butik
Stormcast Eternals: Knight-Judicator with Gryph-Hounds - Age of Sigmar billede

Produktinformation

Stormcast Eternals: Knight-Judicator With Gryph-Hounds - Age of Sigmar - Warhammer En solo Helt bærende en Bue, med styrke som et artilleri. Akkompagneret af to Gryph-Hounds som beskyttere. 3 figurer i i alt 17 dele, Knight Judicator er på 90 mm oval ba...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Stormcast Eternals
EAN: 5011921154265
Varenr.: 1538

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stormcast Eternals: Knight-Judicator with Gryph-Hounds - Age of Sigmar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stormcast Eternals: Knight-Judicator with Gryph-Hounds - Age of Sigmar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk167,95 kr167,95 krKøb
2NextLevelGames.dk213 kr213 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stormcast Eternals: Knight-Judicator with Gryph-Hounds - Age of Sigmar

PriceData har fulgt prisen på Stormcast Eternals: Knight-Judicator with Gryph-Hounds - Age of Sigmar i 182 dage. Laveste pris i perioden er 167,95 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 213 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 197 kr.

Den nuværende pris på 167,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Stormcast Eternals: Knight-Judicator with Gryph-Hounds - Age of Sigmar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Stormcast Eternals: Knight-Judicator with Gryph-Hounds - Age of Sigmar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026167,95 kr1,55 kr (1%)
23. maj 2026169,5 kr43,5 kr (20%)
22. maj 2026213 kr43,5 kr (26%)
20. maj 2026169,5 kr3,45 kr (2%)
5. maj 2026172,95 kr3,55 kr (2%)
21. apr. 2026176,5 kr36,5 kr (17%)
20. apr. 2026213 kr33,05 kr (18%)
17. apr. 2026179,95 kr14,04 kr (7%)
29. mar. 2026193,99 kr19,01 kr (9%)
28. mar. 2026213 kr19,01 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret