Gå til hovedindhold

Needit Klæbepude sæt (Sølv/Metal) til ParkOne, ParkOne 2, Park Life P-Skiver (FS05+FS11+FS26+FS29)

Pris fra 30 krtil 49,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 19,95 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Klæbepude sæt (Sølv/Metal) til ParkOne, ParkOne 2, Park Life P-Skiver (FS05+FS11+FS26+FS29) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Klæbepude Parkone 1 og 2 (sølv) FS05+FS26
30 kr
Til butik
Klæbepude Parkone 1 og 2 (sølv) FS05+FS26 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Parkeringsskiver
Farve: 1
Artikel nr.: 2211KM
EAN: 5709255054244
Varenr.: 21392531
Gå til KN-Auto.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Klæbepude sæt (Sølv / Metal) til Park One, Park One 2, Park Life parkeringsskiver
39 kr
Til butik
Gå til Viskerbladet.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Klæbepude sæt (Sølv/Metal) til ParkOne, ParkOne 2, Park Life P-Skiver (FS05+FS11+FS26+FS29)
39 kr
Til butik
Gå til Danskautoudstyr.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Klæbepude ParkOne, metal/sølv
49,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Klæbepude sæt (Sølv/Metal) til ParkOne, ParkOne 2, Park Life P-Skiver (FS05+FS11+FS26+FS29) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Klæbepude sæt (Sølv/Metal) til ParkOne, ParkOne 2, Park Life P-Skiver (FS05+FS11+FS26+FS29) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK30 kr69 krKøb
2KN-Auto.dk39 kr39 krKøb
3Viskerbladet.dk39 kr39 krKøb
4Danskautoudstyr.dk49,95 kr49,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Klæbepude sæt (Sølv/Metal) til ParkOne, ParkOne 2, Park Life P-Skiver (FS05+FS11+FS26+FS29)

PriceData har fulgt prisen på Klæbepude sæt (Sølv/Metal) til ParkOne, ParkOne 2, Park Life P-Skiver (FS05+FS11+FS26+FS29) i 124 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 34 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Klæbepude sæt (Sølv/Metal) til ParkOne, ParkOne 2, Park Life P-Skiver (FS05+FS11+FS26+FS29). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Klæbepude sæt (Sølv/Metal) til ParkOne, ParkOne 2, Park Life P-Skiver (FS05+FS11+FS26+FS29) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202630 kr4 kr (12%)
5. maj 202634 kr4 kr (13%)
30. apr. 202630 kr4 kr (12%)
5. feb. 202634 kr4 kr (13%)
31. jan. 202630 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret