Gå til hovedindhold

Solar Plus Klemrække 12x10/16 mm² med trådbeskytter og fod Polyamid, transparent halogenfri

Solar PlusEludstyrEAN: 4004950165617
Pris fra 36,25 krtil 43 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6,75 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34,06 kr 20. maj

Sammenlign priser på Klemrække 12x10/16 mm² med trådbeskytter og fod Polyamid, transparent halogenfri og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Klemrække 12x10-16,0q m/tb+fod
36,25 kr
Til butik
Klemrække 12x10-16,0q m/tb+fod billede

Produktinformation

Klemrække på fod med trådbeskytter

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: en- og flerpolet klemmeliste
Farve: andet
EAN: 4004950165617
Varenr.: 0821100943
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Klemrække 12x10/16 mm² med trådbeskytter og fod Polyamid, transparent halogenfri
38 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KLEMRÆKKE 12X10-16,0Q M/TB+FOD
38,93 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Klemrække 12 Polet, 12x10-16 Mm2, M/trådb. På Fod
43 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Klemrække 12x10/16 mm² med trådbeskytter og fod Polyamid, transparent halogenfri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Klemrække 12x10/16 mm² med trådbeskytter og fod Polyamid, transparent halogenfri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt36,25 kr36,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK38 kr77 krKøb
3EL-GROSSISTEN38,93 kr38,93 krKøb
4Elvvs.dk43 kr43 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Klemrække 12x10/16 mm² med trådbeskytter og fod Polyamid, transparent halogenfri

PriceData har fulgt prisen på Klemrække 12x10/16 mm² med trådbeskytter og fod Polyamid, transparent halogenfri i 178 dage. Laveste pris i perioden er 34,06 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 36,25 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Klemrække 12x10/16 mm² med trådbeskytter og fod Polyamid, transparent halogenfri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Klemrække 12x10/16 mm² med trådbeskytter og fod Polyamid, transparent halogenfri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202636,25 kr1,37 kr (4%)
1. jun. 202634,88 kr1,37 kr (4%)
31. maj 202636,25 kr1,37 kr (4%)
30. maj 202634,88 kr1,12 kr (3%)
24. maj 202636 kr1,94 kr (6%)
20. maj 202634,06 kr2,19 kr (6%)
14. maj 202636,25 kr4,25 kr (10%)
13. maj 202640,5 kr2,5 kr (6%)
12. maj 202643 kr1 kr (2%)
8. maj 202644 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret