Gå til hovedindhold

KitchenAid KitchenAid brødrister automatisk 2 skiver Empire red

KitchenAidBrødristereEAN: 5413184912772
Pris fra 742 krtil 1.350 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 608 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 727 kr 26. apr.

Sammenlign priser på KitchenAid KitchenAid brødrister automatisk 2 skiver Empire red og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 742 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KitchenAid 5KMT221EER Brødrister 1100W Empire-rød
742 kr
Til butik
KitchenAid 5KMT221EER Brødrister 1100W Empire-rød billede

Produktinformation

KitchenAid 5KMT221EER - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - empire-rød

Produktspecifikationer

Mærke: KitchenAid
Artikel nr.: 5KMT221EER
EAN: 5413184912772
Varenr.: 991072449
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brødrister KitchenAid 5KMT221 - 2 skiver, empire-rød, 1.100 W
-5%839 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brødrister KitchenAid 5KMT221 - 2 skiver, empire-rød, 1.100 W billede

Produktinformation

KitchenAid 5KMT221EER - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - empire-rødGenereltAntal skiver: 2Egenskaber: Indstillelig brunings kontroloptøninggenopvarmstor toaster slot størrelseknap til annulleringbagel funktionhold varmMaskinopvaskbar: Krummebakke (topstativ)Produkttype: BrødristerBrødristereAntal åbninger: 2Antal bruningniveauer: 7Brødristeråbningstype: Ekstrabred/selvcentrerendeSkyd ud-krummebakke: JaIndstilliinger, styringerog indikatorerAnnulleringfunktion: JaBagel-funktion: JaGenopvarmningsfunktion: JaIndikatorer: JaKontrolelementer: Trykknap, drejeskiveOptøningsfunktion: JaDiverseFarve: Empire-rødMateriale: MetalUdvendige Funktioner: Udtagelig toaster krumme bakkeKraftLedningsopbevaring: JaSpænding: 220 - 240 V / 50/60 HzStrømforbrug: 1100 WMål og vægtBredde: 18.4 cmDybde: 28.6 cmHøjde: 21 cmVægt: 2.3 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 34.9 cmDybde (for...

Produktspecifikationer

Mærke: KitchenAid
Kategori: Brødristere
Vægt: 2.74g
EAN: 5413184912772
Varenr.: 1810509
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brødrister KitchenAid 5KMT221 - 2 skiver, empire-rød, 1.100 W
-4%859 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brødrister KitchenAid 5KMT221 - 2 skiver, empire-rød, 1.100 W billede

Produktinformation

KitchenAid 5KMT221EER - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - empire-rødGenereltAntal skiver: 2Egenskaber: Indstillelig brunings kontroloptøninggenopvarmstor toaster slot størrelseknap til annulleringbagel funktionhold varmMaskinopvaskbar: Krummebakke (topstativ)Produkttype: BrødristerBrødristereAntal åbninger: 2Antal bruningniveauer: 7Brødristeråbningstype: Ekstrabred/selvcentrerendeSkyd ud-krummebakke: JaIndstilliinger, styringerog indikatorerAnnulleringfunktion: JaBagel-funktion: JaGenopvarmningsfunktion: JaIndikatorer: JaKontrolelementer: Trykknap, drejeskiveOptøningsfunktion: JaDiverseFarve: Empire-rødMateriale: MetalUdvendige Funktioner: Udtagelig toaster krumme bakkeKraftLedningsopbevaring: JaSpænding: 220 - 240 V / 50/60 HzStrømforbrug: 1100 WMål og vægtBredde: 18.4 cmDybde: 28.6 cmHøjde: 21 cmVægt: 2.3 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 34.9 cmDybde (forsendelse): 25.4 cmHøjde (forsendelse): 26 cmVægt (forsendelse): 2.7 kgProducentgarantiGaranti: 2 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KitchenAid
Kategori: Brødristere
Vægt: 2.74g
EAN: 5413184912772
Varenr.: 1810509
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
KitchenAid 5KMT221EER Brødrister 1100W Empire-rød
929 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
KitchenAid KitchenAid brødrister automatisk 2 skiver Empire red
-10%1.350 kr
Før 1.500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KitchenAid KitchenAid brødrister automatisk 2 skiver Empire red koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KitchenAid KitchenAid brødrister automatisk 2 skiver Empire red koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK742 kr742 krKøb
2Boligcenter DK839 kr839 krKøb
3Vivas DK859 kr928 krKøb
4Ultrashop929 kr929 krKøb
5KitchenTime DK1.350 kr1.350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KitchenAid KitchenAid brødrister automatisk 2 skiver Empire red

PriceData har fulgt prisen på KitchenAid KitchenAid brødrister automatisk 2 skiver Empire red i 166 dage. Laveste pris i perioden er 727 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 1.194 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 807 kr.

Den nuværende pris på 742 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for KitchenAid KitchenAid brødrister automatisk 2 skiver Empire red. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for KitchenAid KitchenAid brødrister automatisk 2 skiver Empire red de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026742 kr22 kr (3%)
9. maj 2026764 kr24 kr (3%)
7. maj 2026788 kr7 kr (1%)
6. maj 2026795 kr40 kr (5%)
27. apr. 2026755 kr28 kr (4%)
26. apr. 2026727 kr64 kr (8%)
25. apr. 2026791 kr6 kr (1%)
24. apr. 2026797 kr19 kr (2%)
23. apr. 2026778 kr6 kr (1%)
22. apr. 2026784 kr16 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret