Gå til hovedindhold

KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Almond cream

Pris fra 3.982 krtil 5.640,55 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.658,55 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.738 kr 22. mar.

Sammenlign priser på KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Almond cream og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3982 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KitchenAid Artisan 5KSM175PSEAC Køkkenmaskine 4.8liter 300W Cream
3.982 kr
Til butik
KitchenAid Artisan 5KSM175PSEAC Køkkenmaskine 4.8liter 300W Cream billede

Produktinformation

KitchenAid Artisan 5KSM175PSEAC - Køkkenmaskine - 300 W - fløde

Produktspecifikationer

Mærke: KitchenAid
Artikel nr.: 5KSM175PSEAC
EAN: 5413184120627
Varenr.: 994723236
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
KitchenAid Artisan 5KSM175PSEAC Køkkenmaskine 4.8liter Fløde
4.608 kr
Til butik
KitchenAid Artisan 5KSM175PSEAC Køkkenmaskine 4.8liter Fløde billede

Produktinformation

Antal hastighetsinställningar: 10, Bredd: 37 cm, Bredd (brutto): 40.6 cm, Djup: 24 cm, Djup (brutto): 27.3 cm, Funktioner: Knådare, mixer, beater, Färg: Kräm, Garanti: 5 år, Hastighetslägen: Förinställningar, Höjd: 36 cm, Höjd (brutto): 41.3 cm, Kontakttyp: Euro, Kontrollelement: Gungstol, Max. hastighet: 220 rpm, Min. hastighet: 58 rpm, Produktmaterial: Gjuten zink, Skålens material: Rostfritt stål, Skålkapacitet: 4.8 liter, Sladdlängd: 1.06 m, Spänning: 220 - 240 V / 50/60 Hz, Strömförbrukning: 300 W, Tillbehör som medföljer: Visptillsats, flexivisp, aluminiumdegkrok, platt aluminiumvisp, skål av rostfritt stål (3 l), Typ av produkt: Köksmaskin, Tål maskindisk: Skål, platt omrörare, degkrok, stänkskydd, flexibel visp, Vikt: 10.98 kg, Vikt (brutto): 12.22 kg, Även inkluderad: Stänkskydd.

Produktspecifikationer

Mærke: KitchenAid
Kategori: Foodprocessor
EAN: 5413184120627
Varenr.: C65353
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
KitchenAid Artisan 5KSM175PSEAC køkkenmaskine 4,8 l - Fløde
-8%4.699 kr
Før 5.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KitchenAid Artisan 5KSM175PSEAC køkkenmaskine 4,8 l - Fløde billede

Produktinformation

KitchenAid Artisan 5KSM175PSEAC - Køkkenmaskine - 300 W - flødeGenereltAntal hastighedsindstillinger: 10Farve: FlødeFunktioner: ÆltemaskinemixerpiskerisMaksimalhastighed: 220 rpmMindstehastighed: 58 rpmProdukttype: KøkkenmaskineSkålkapacitet: 4.8 literSkålmateriale: Rustfrit stålIndstilliinger, styringerog indikatorerHastighedsindstillinger: ForudindstillingerKontrolelementer: VippestolDiverseInkluderede Tilbehør: Piskerisflexi-piskerisdejkrog af aluminiumfladt aluminiumspiskerisrustfrit stålskål (3 l)Maskinopvaskbar: Skålfladt piskerisdejkrogsprøjteværnflexi-piskerisOgså inkluderet: SplashguardProduktmateriale: Sprøjtestøbt zinkKraftLedningslængde: 1.06 mSpænding: 220 - 240 V / 50/60 HzStiktype: EuroStrømforbrug: 300 WMål og vægtBredde: 37 cmDybde: 24 cmHøjde: 36 cmVægt: 10.98 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 40.6 cmDybde (forsendelse): 27.3 cmHøjde (forsendelse...

Produktspecifikationer

Mærke: KitchenAid
Kategori: Foodprocessorer
Vægt: 12.46g
EAN: 5413184120627
Varenr.: 2019266
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
KitchenAid Artisan 5KSM175PSEAC køkkenmaskine 4,8 l - Fløde
-8%4.719 kr
Før 5.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
KitchenAid Artisan 5KSM175PSEAC Køkkenmaskine 4.8liter 300W Cream
5.049 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Almond cream
-9%5.640,55 kr
Før 6.180 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Almond cream koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Almond cream koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.982 kr3.982 krKøb
2Teknikproffset DK4.608 kr4.687 krKøb
3Boligcenter DK4.699 kr4.699 krKøb
4Vivas DK4.719 kr4.769 krKøb
5Ultrashop5.049 kr5.049 krKøb
6KitchenTime DK5.640,55 kr5.640,55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Almond cream

PriceData har fulgt prisen på KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Almond cream i 141 dage. Laveste pris i perioden er 3.738 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 5.650,6 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.087 kr.

Den nuværende pris på 3.982 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Almond cream. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Almond cream de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.982 kr24 kr (1%)
29. maj 20264.006 kr24 kr (1%)
27. maj 20264.030 kr24 kr (1%)
25. maj 20264.054 kr53 kr (1%)
19. maj 20264.001 kr1 kr (0%)
17. maj 20264.000 kr24 kr (1%)
15. maj 20264.024 kr24 kr (1%)
14. maj 20264.000 kr24 kr (1%)
13. maj 20264.024 kr10 kr (0%)
12. maj 20264.034 kr55 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret