Gå til hovedindhold

KIOXIA Exceria Plus G4 Series SSD LVD10Z001TG8 1TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe)

KioxiaLagringsenhederEAN: 4582563859975
Pris fra 1.450 krtil 1.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 369 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.336 kr 31. mar.

Sammenlign priser på KIOXIA Exceria Plus G4 Series SSD LVD10Z001TG8 1TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1450 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KIOXIA Exceria Plus G4 Series SSD LVD10Z001TG8 1TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe)
1.450 kr
Til butik
KIOXIA Exceria Plus G4 Series SSD LVD10Z001TG8 1TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

KIOXIA Exceria Plus G4 Series LVD10Z001TG8 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe)

Produktspecifikationer

Mærke: KIOXIA
Artikel nr.: LVD10Z001TG8
EAN: 4582563859975
Varenr.: 1002949189
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kioxia EXCERIA PLUS G4 SSD - 1TB - M.2 2280 - PCIe 5.0
1.536 kr
Til butik
Kioxia EXCERIA PLUS G4 SSD - 1TB - M.2 2280 - PCIe 5.0 billede

Produktinformation

SSD (Solid State Drive), 1 TB, intern, overførselshastighed: 10000 MB/s (læs) / 7900 MB/s (skriv), IOPS: 1300000 IOPS (læs) / 1400000 IOPS (skriv), størrelse: M.2 2280 (80mm), PCI-Express 5.0 x4 tilslutning, NVMe 2.0 (Non-Volatile Memory Express), Phison PS5031-E31T controller, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kioxia
Kategori: SSD
Artikel nr.: LVD10Z001TG8
EAN: 4582563859975
Varenr.: 3334514
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
KIOXIA Exceria Plus G4 Series SSD LVD10Z001TG8 1TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe)
1.779 kr
Til butik
KIOXIA Exceria Plus G4 Series SSD LVD10Z001TG8 1TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

KIOXIA Exceria Plus G4 Series SSD LVD10Z001TG8 1TB M2 PCI Express 50 x4 NVMe Oplev den exceptionelle hastighed og ydeevne med KIOXIA Exceria Plus G4 Series SSD. Denne 1TB M2 PCI Express 50 x4 NVMe SSD er designet til at imødekomme kravene fra moderne comp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KIOXIA
Kategori: Reservedele til Computer
EAN: 4582563859975
Varenr.: 99634
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
KIOXIA Exceria Plus G4 1 TB M.2 NVMe SSD - PCIe 5.0
-5%1.799 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
KIOXIA Exceria Plus G4 1 TB M.2 NVMe SSD - PCIe 5.0
-5%1.819 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KIOXIA Exceria Plus G4 Series SSD LVD10Z001TG8 1TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KIOXIA Exceria Plus G4 Series SSD LVD10Z001TG8 1TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.450 kr1.450 krKøb
2Proshop DK1.536 kr1.536 krKøb
3Ultrashop1.779 kr1.779 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KIOXIA Exceria Plus G4 Series SSD LVD10Z001TG8 1TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe)

PriceData har fulgt prisen på KIOXIA Exceria Plus G4 Series SSD LVD10Z001TG8 1TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe) i 151 dage. Laveste pris i perioden er 931 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 1.534 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.301 kr.

Den nuværende pris på 1.450 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for KIOXIA Exceria Plus G4 Series SSD LVD10Z001TG8 1TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for KIOXIA Exceria Plus G4 Series SSD LVD10Z001TG8 1TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20261.450 kr22 kr (2%)
9. maj 20261.428 kr106 kr (7%)
8. maj 20261.534 kr170 kr (12%)
7. maj 20261.364 kr9 kr (1%)
6. maj 20261.373 kr9 kr (1%)
4. maj 20261.364 kr8 kr (1%)
3. maj 20261.372 kr8 kr (1%)
25. apr. 20261.364 kr9 kr (1%)
21. apr. 20261.373 kr8 kr (1%)
20. apr. 20261.381 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret