Gå til hovedindhold

Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC - GEEKD.dk

KingstonRAMEAN: 0740617310863
Pris fra 1.081 krtil 1.300 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 219 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 998 kr 6. maj

Sammenlign priser på Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1081 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC
1.081 kr
Til butik
Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC billede

Produktinformation

Kingston ValueRAM - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KVR32N22S8/16
EAN: 0740617310863
Varenr.: 996120491
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM
1.122 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC - GEEKD.dk
1.254 kr
Til butik
Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Forbedr din computers ydeevne med Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Opgrader din computers RAM med Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Introduktion: Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 er det perfekte valg til at forbedre din computers yd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Computer Ram
EAN: 0740617310863
Varenr.: 46760878801232
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC
1.299 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 16GB 3200MHz DDR4 Non-ECC CL22 DIMM 1Rx8
1.300 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.081 kr1.081 krKøb
2Proshop DK1.122 kr1.122 krKøb
3Geekd1.254 kr1.254 krKøb
4Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
5Teknikproffset DK1.300 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC - GEEKD.dk i 161 dage. Laveste pris i perioden er 581 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 1.081 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 990 kr.

Den nuværende pris på 1.081 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.081 kr11 kr (1%)
29. maj 20261.070 kr21 kr (2%)
26. maj 20261.049 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.058 kr11 kr (1%)
23. maj 20261.047 kr11 kr (1%)
22. maj 20261.036 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.045 kr11 kr (1%)
18. maj 20261.034 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.043 kr11 kr (1%)
13. maj 20261.032 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret