Gå til hovedindhold

Kingston Technology IronKey Locker+ 50 G2 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort

KingstonEAN: 0740617353662
Pris fra 610 krtil 974 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 364 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 584 kr 29. maj

Sammenlign priser på Kingston Technology IronKey Locker+ 50 G2 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 610 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston Technology IronKey Locker+ 50 G2 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort
610 kr
Til butik
Kingston Technology IronKey Locker+ 50 G2 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort billede

Produktinformation

Kingston IronKey Locker+ 50 G2 - USB flashdrive - krypteret - 128 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IKLP50G2/128GB
EAN: 0740617353662
Varenr.: 1004087661
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston IronKey Locker+ 50 G2 - Sort - 128GB - USB Stick
700 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kingston IronKey Locker+ 50 G2 128GB USB-nøgle
757,16 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Ironkey Locker Plus 50 G2 128gb Usb-a Sort
974 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology IronKey Locker+ 50 G2 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology IronKey Locker+ 50 G2 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK610 kr610 krKøb
2Proshop DK700 kr739 krKøb
3Komplett DK757,16 kr757,16 krKøb
4Dustin DK974 kr1.060,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Technology IronKey Locker+ 50 G2 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort

PriceData har fulgt prisen på Kingston Technology IronKey Locker+ 50 G2 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort i 75 dage. Laveste pris i perioden er 584 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.011 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 661 kr.

Den nuværende pris på 610 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Kingston Technology IronKey Locker+ 50 G2 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Kingston Technology IronKey Locker+ 50 G2 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026610 kr1 kr (0%)
30. maj 2026609 kr25 kr (4%)
29. maj 2026584 kr4 kr (1%)
28. maj 2026588 kr4 kr (1%)
26. maj 2026592 kr8 kr (1%)
24. maj 2026600 kr8 kr (1%)
23. maj 2026608 kr4 kr (1%)
22. maj 2026612 kr27 kr (5%)
20. maj 2026585 kr8 kr (1%)
18. maj 2026593 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret