Gå til hovedindhold

Kingston IronKey Locker+ 50 32GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv

KingstonHukommelseEAN: 0740617329339
Pris fra 350 krtil 436 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 330 kr 14. maj

Sammenlign priser på Kingston IronKey Locker+ 50 32GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 350 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston IronKey Locker+ 50 - 32GB - USB Stick
-7%350 kr
Før 376,26 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kingston IronKey Locker+ 50 - 32GB - USB Stick billede

Produktinformation

USB-stick, 32 GB, USB 3.2 Gen 1 USB-A tilslutning, overførselshastighed op til 145MB/s (læs) / op til 115MB/s (skrive), 256 bit (AES) kryptering / 256 (FIPS), farve: sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: USB Stick
Artikel nr.: IKLP50/32GB
EAN: 0740617329339
Varenr.: 3096780
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston IronKey Locker+ 50 32GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv
362 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston Technology IronKey Locker+ 50
379 kr
Til butik
Kingston Technology IronKey Locker+ 50 billede

Produktinformation

Kingston Technology IronKey Locker+ 50 - 32GB Varenummer: IKLP50/32GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 - 32GB er en pålidelig og sikker USB-drev designet til at beskytte dine følsomme data. Med avanceret hardwarebaseret AES 256-bit kryptering sikrer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Forside
EAN: 0740617329339
Varenr.: 25557
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kingston IronKey Locker+ 50 USB-stick 32 GB (IKLP50/32GB)
-9%409 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston IronKey Locker+ 50 USB-stick 32 GB (IKLP50/32GB)
-9%429 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 32GB IKLP50 AES USB, w/256bit
-7%434 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Ironkey Locker+ 50 32gb Usb-a Sølv
-0%436 kr
Før 436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston IronKey Locker+ 50 32GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston IronKey Locker+ 50 32GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK350 kr389 krKøb
2CompuMail DK362 kr362 krKøb
3Ultrashop379 kr379 krKøb
4Boligcenter DK409 kr409 krKøb
5Vivas DK429 kr508 krKøb
6Teknikproffset DK434 kr483 krKøb
7Dustin DK436 kr522,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston IronKey Locker+ 50 32GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv

PriceData har fulgt prisen på Kingston IronKey Locker+ 50 32GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv i 181 dage. Laveste pris i perioden er 214 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 357 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 273 kr.

Den nuværende pris på 350 kr er 28% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Kingston IronKey Locker+ 50 32GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Kingston IronKey Locker+ 50 32GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026350 kr12 kr (4%)
29. maj 2026338 kr7 kr (2%)
28. maj 2026331 kr4 kr (1%)
25. maj 2026335 kr4 kr (1%)
24. maj 2026339 kr5 kr (1%)
20. maj 2026334 kr4 kr (1%)
17. maj 2026338 kr7 kr (2%)
16. maj 2026331 kr4 kr (1%)
15. maj 2026335 kr5 kr (2%)
14. maj 2026330 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret