Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston DataTraveler Exodia USB-stick 512 GB - USB 3.2 Gen 1, sort/lilla

Kingston TechnologyEAN: 0740617353907
Pris fra 369 krtil 509 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 363 kr 13. maj

Sammenlign priser på Kingston DataTraveler Exodia USB-stick 512 GB - USB 3.2 Gen 1, sort/lilla og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston Technology DataTraveler Exodia 512GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort
369 kr
Til butik
Kingston Technology DataTraveler Exodia 512GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort billede

Produktinformation

Kingston Technology DataTraveler Exodia. Kapacitet: 512 GB, Enhedsgrænseflade: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Formfaktor: Hætte. Vægt: 9,36 g. Produktfarve: Sort, Violet

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DTXG2/512GB
EAN: 0740617353907
Varenr.: 1004234507
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kingston DataTraveler Exodia 512GB
399 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston DataTraveler Exodia G2 - 512GB - USB Stick
422 kr
Til butik
Kingston DataTraveler Exodia G2 - 512GB - USB Stick billede

Produktinformation

USB-stick, 512 GB, USB 3.2 Gen 1 USB-A tilslutning, beskyttende hætte, farve: sort / lilla - Kingstons DataTraveler Exodia er et USB 3.2 Gen 1-flashdrev med USB-A-tilslutning til praktisk lagring af dokumenter, musik, videoer og meget mere på bærbare computere, stationære pc'er, skærme og andre digitale enheder. Dets moderne farver og praktiske design gør det ideelt til daglig brug på arbejdet, derhjemme, i skolen eller hvor end du har brug for at tage dine data med dig. DataTraveler Exodia G2 fås i kapaciteter på op til 512GB.

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: USB Stick
Artikel nr.: DTXG2/512GB
EAN: 0740617353907
Varenr.: 3467945
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kingston DataTraveler Exodia USB-stick 512 GB - USB 3.2 Gen 1, sort/lilla
489 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston DataTraveler Exodia USB-stick 512 GB - USB 3.2 Gen 1, sort/lilla
509 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston DataTraveler Exodia USB-stick 512 GB - USB 3.2 Gen 1, sort/lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston DataTraveler Exodia USB-stick 512 GB - USB 3.2 Gen 1, sort/lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK369 kr369 krKøb
2Komplett DK399 kr399 krKøb
3Proshop DK422 kr461 krKøb
4Boligcenter DK489 kr489 krKøb
5Vivas DK509 kr588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston DataTraveler Exodia USB-stick 512 GB - USB 3.2 Gen 1, sort/lilla

PriceData har fulgt prisen på Kingston DataTraveler Exodia USB-stick 512 GB - USB 3.2 Gen 1, sort/lilla i 27 dage. Laveste pris i perioden er 363 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 370 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 367 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Kingston DataTraveler Exodia USB-stick 512 GB - USB 3.2 Gen 1, sort/lilla. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Kingston DataTraveler Exodia USB-stick 512 GB - USB 3.2 Gen 1, sort/lilla de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026369 kr1 kr (0%)
23. maj 2026370 kr2 kr (1%)
22. maj 2026368 kr1 kr (0%)
20. maj 2026367 kr1 kr (0%)
17. maj 2026368 kr3 kr (1%)
15. maj 2026365 kr1 kr (0%)
14. maj 2026364 kr1 kr (0%)
13. maj 2026363 kr4 kr (1%)
7. maj 2026367 kr2 kr (1%)
6. maj 2026365 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret