Gå til hovedindhold

Kingston Industrial - Flashhukommelseskort (microSDHC til SD adapter inkluderet) - 16 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDHC UHS-I

KingstonFlashhukommelseskortEAN: 0740617321104
Pris fra 324 krtil 509 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 185 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 224 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Kingston Industrial - Flashhukommelseskort (microSDHC til SD adapter inkluderet) - 16 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDHC UHS-I og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 324 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston Industrial microSDHC 16GB 100MB/s
324 kr
Til butik
Kingston Industrial microSDHC 16GB 100MB/s billede

Produktinformation

Kingston Industrial - Flashhukommelseskort (microSDHC til SD adapter inkluderet) - 16 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDHC UHS-I

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SDCIT2/16GB
EAN: 0740617321104
Varenr.: 999367667
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology 16gb Microsdhc Industrial C10 A1 Pslc Kort + Sd-adapter 16gb Microsdhc Uhs-i
-0%336 kr
Før 336,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kingston Technology 16gb Microsdhc Industrial C10 A1 Pslc Kort + Sd-adapter 16gb Microsdhc Uhs-i billede

Produktinformation

16 GB kapacitet til at gemme video- og appdata på enheden 100 MB/s læsehastighed, 80 MB/s skrivehastighed for hurtige overførsler og sikkerhedskopier V30, U3 og A1-klasser sikrer stabil videooptagelse og hurtigere opstart af apps Vandtæt, røntgentæt og temperaturklassificeret fra -40 til 85 °C til barske miljøer Inkluderer SD-adapter for kompatibilitet med standard SD-kortpladser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Micro SDHC & SDXC
Artikel nr.: SDCIT2/16GB
EAN: 0740617321104
Varenr.: 5011253855
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Industrial - Flashhukommelseskort (microSDHC til SD adapter inkluderet) - 16 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDHC UHS-I
359 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Industrial microSD/SD - 100MB/s - 16GB
363 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 16GB microSDHC Industrial C10 A1 pSLC Card + SD Adapter
410 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hukommelseskort microSDHC 16 GB - Kingston Technology Industrial UHS-I U3 V30 A1
489 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hukommelseskort microSDHC 16 GB - Kingston Technology Industrial UHS-I U3 V30 A1
509 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Industrial - Flashhukommelseskort (microSDHC til SD adapter inkluderet) - 16 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDHC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Industrial - Flashhukommelseskort (microSDHC til SD adapter inkluderet) - 16 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDHC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK324 kr324 krKøb
2Dustin DK336 kr422,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK359 kr398 krKøb
4Proshop DK363 kr402 krKøb
5Teknikproffset DK410 kr459 krKøb
6Boligcenter DK489 kr489 krKøb
7Vivas DK509 kr588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Industrial - Flashhukommelseskort (microSDHC til SD adapter inkluderet) - 16 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDHC UHS-I

PriceData har fulgt prisen på Kingston Industrial - Flashhukommelseskort (microSDHC til SD adapter inkluderet) - 16 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDHC UHS-I i 181 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 241 kr.

Den nuværende pris på 324 kr er 34% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Kingston Industrial - Flashhukommelseskort (microSDHC til SD adapter inkluderet) - 16 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDHC UHS-I. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Kingston Industrial - Flashhukommelseskort (microSDHC til SD adapter inkluderet) - 16 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDHC UHS-I de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026324 kr13 kr (4%)
21. maj 2026311 kr4 kr (1%)
20. maj 2026307 kr30 kr (11%)
15. maj 2026277 kr2 kr (1%)
14. maj 2026275 kr1 kr (0%)
13. maj 2026274 kr42 kr (13%)
12. maj 2026316 kr9 kr (3%)
8. maj 2026307 kr1 kr (0%)
5. maj 2026306 kr1 kr (0%)
4. maj 2026307 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret