Gå til hovedindhold

Kingston Technology 32gb Microsdhc Industrial C10 A1 Pslc Kort + Sd-adapter 32gb Microsdhc Uhs-i

KingstonFlashhukommelseskortEAN: 0740617321074
Pris fra 570 krtil 1.019 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 449 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 418 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Kingston Technology 32gb Microsdhc Industrial C10 A1 Pslc Kort + Sd-adapter 32gb Microsdhc Uhs-i og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 570 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston Industrial microSDHC 32GB 100MB/s
570 kr
Til butik
Kingston Industrial microSDHC 32GB 100MB/s billede

Produktinformation

Kingston Industrial - Flashhukommelseskort (microSDHC til SD adapter inkluderet) - 32 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDHC UHS-I

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SDCIT2/32GB
EAN: 0740617321074
Varenr.: 999367669
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology 32gb Microsdhc Industrial C10 A1 Pslc Kort + Sd-adapter 32gb Microsdhc Uhs-i
-0%616 kr
Før 616,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kingston Technology 32gb Microsdhc Industrial C10 A1 Pslc Kort + Sd-adapter 32gb Microsdhc Uhs-i billede

Produktinformation

Hurtige overførsler på 100/80 MB/s fremskynder flytning af data og sikkerhedskopier A1- og V30-klassificeringer sikrer problemfri appdrift og videooptagelse Pålidelig ydeevne under ekstreme forhold, fra -40 til 85 °C Vandtæt, røntgenbestandigt og temperaturbestandigt design beskytter dine data Inkluderer SD-adapter for nem integration i standardkortspor...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Micro SDHC & SDXC
Artikel nr.: SDCIT2/32GB
EAN: 0740617321074
Varenr.: 5011253856
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Industrial microSD/SD - 100MB/s - 32GB
687 kr
Til butik
Kingston Industrial microSD/SD - 100MB/s - 32GB billede

Produktinformation

SDHC flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet), kapacitet: 32 GB, overførselshastighed: op til 100MB/s (læs) / op til 80MB/s (skriv), hastighedsklasse: SD Class: C10 / UHS Class: UHS-l / U Class: U3 / Video Class: V30 / App Class: A1.

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Hukommelseskort
Artikel nr.: SDCIT2/32GB
EAN: 0740617321074
Varenr.: 3000296
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston 32GB microSDHC Industrial C10
1.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology 32gb Microsdhc Industrial C10 A1 Pslc Kort + Sd-adapter 32gb Microsdhc Uhs-i koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology 32gb Microsdhc Industrial C10 A1 Pslc Kort + Sd-adapter 32gb Microsdhc Uhs-i koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK570 kr570 krKøb
2Dustin DK616 kr702,25 krKøb
3Proshop DK687 kr726 krKøb
4Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Technology 32gb Microsdhc Industrial C10 A1 Pslc Kort + Sd-adapter 32gb Microsdhc Uhs-i

PriceData har fulgt prisen på Kingston Technology 32gb Microsdhc Industrial C10 A1 Pslc Kort + Sd-adapter 32gb Microsdhc Uhs-i i 175 dage. Laveste pris i perioden er 337 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 570 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 406 kr.

Den nuværende pris på 570 kr er 40% over normalprisen. Prisen er steget 35% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kingston Technology 32gb Microsdhc Industrial C10 A1 Pslc Kort + Sd-adapter 32gb Microsdhc Uhs-i. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kingston Technology 32gb Microsdhc Industrial C10 A1 Pslc Kort + Sd-adapter 32gb Microsdhc Uhs-i de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026570 kr145 kr (34%)
30. maj 2026425 kr1 kr (0%)
29. maj 2026426 kr2 kr (0%)
28. maj 2026424 kr1 kr (0%)
27. maj 2026425 kr2 kr (0%)
23. maj 2026423 kr2 kr (0%)
21. maj 2026421 kr1 kr (0%)
20. maj 2026420 kr1 kr (0%)
19. maj 2026419 kr2 kr (0%)
14. maj 2026421 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret