Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston FURY Renegade - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort og sølv

Kingston TechnologyRAMEAN: 0740617346855
Pris fra 2.763 krtil 3.643 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 880 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.749 kr 3. maj

Sammenlign priser på Kingston FURY Renegade - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort og sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2763 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Renegade DDR5 SDRAM 24GB 4200MHz CL40 On-die ECC DIMM 288-PIN
2.763 kr
Til butik
Kingston FURY Renegade DDR5 SDRAM 24GB 4200MHz CL40 On-die ECC DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Renegade - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort og sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF584CU40RS-24
EAN: 0740617346855
Varenr.: 1002754479
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kingston FURY Renegade DDR5 8400MHz 24GB (sort)
2.937 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Renegade - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort og sølv
3.170 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Renegade DDR5 SDRAM 24GB 4200MHz CL40 On-die ECC DIMM 288-PIN
3.249 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Renegade DDR5-8400 - 24GB - CUDIMM for Intel - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort
3.643 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Renegade - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort og sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Renegade - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort og sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.763 kr2.763 krKøb
2Komplett DK2.937 kr2.937 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.170 kr3.170 krKøb
4Ultrashop3.249 kr3.249 krKøb
5Proshop DK3.643 kr3.643 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Renegade - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort og sølv

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Renegade - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort og sølv i 174 dage. Laveste pris i perioden er 2.669 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 7.433 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.362 kr.

Den nuværende pris på 2.763 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Kingston FURY Renegade - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort og sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Kingston FURY Renegade - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort og sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.763 kr2 kr (0%)
28. maj 20262.765 kr7 kr (0%)
24. maj 20262.758 kr5 kr (0%)
23. maj 20262.753 kr10 kr (0%)
22. maj 20262.763 kr4 kr (0%)
20. maj 20262.759 kr2 kr (0%)
17. maj 20262.757 kr5 kr (0%)
16. maj 20262.762 kr8 kr (0%)
15. maj 20262.754 kr3 kr (0%)
14. maj 20262.757 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret