Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MHz / PC5-51200 - CL32 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort

KingstonRAMEAN: 0740617342734
Pris fra 6.965 krtil 11.874 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4.909 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.990 kr 23. maj

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MHz / PC5-51200 - CL32 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6965 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MHz / PC5-51200 - CL32 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort
6.965 kr
Til butik
Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MHz / PC5-51200 - CL32 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: DDR5
Farve: 1
Artikel nr.: KF564C32BBEK2-64
EAN: 0740617342734
Varenr.: 20786333
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 64GB kit 6400MHz CL32 On-die ECC DIMM 288-PIN
6.966 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 64GB kit 6400MHz CL32 On-die ECC DIMM 288-PIN
7.229 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 64GB kit 6400MHz CL32 On-die ECC DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 64GB Kit Opgrader din computers ydeevne med Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM. Dette imponerende 64GB kit kører med en hastighed på 6400MHz og er designet til entusiaster og gamere, der ønsker det bedste ud af deres system. Med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0740617342734
Varenr.: 84521
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast DDR5-6400 - 64GB - CL32 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO & Intel XMP - Sort
7.690 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Fury Beast Xmp/expo 64gb 6400mt/s Ddr5 288-pin Dimm
11.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MHz / PC5-51200 - CL32 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MHz / PC5-51200 - CL32 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK6.965 kr6.965 krKøb
2CompuMail DK6.966 kr6.966 krKøb
3Ultrashop7.229 kr7.229 krKøb
4Proshop DK7.690 kr7.690 krKøb
5Dustin DK11.874 kr11.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MHz / PC5-51200 - CL32 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MHz / PC5-51200 - CL32 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.334 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 7.490 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.455 kr.

Den nuværende pris på 6.965 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MHz / PC5-51200 - CL32 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MHz / PC5-51200 - CL32 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20266.965 kr37 kr (1%)
30. maj 20267.002 kr227 kr (3%)
28. maj 20267.229 kr982 kr (16%)
25. maj 20266.247 kr257 kr (4%)
23. maj 20265.990 kr257 kr (4%)
20. maj 20266.247 kr960 kr (13%)
16. maj 20267.207 kr720 kr (11%)
15. maj 20266.487 kr12 kr (0%)
14. maj 20266.475 kr8 kr (0%)
13. maj 20266.467 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret