Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston | DataTraveler Exodia - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 - sort/pink

Kingston TechnologyLagringsenhederEAN: 0740617310023
Pris fra 167 krtil 363,44 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 196,44 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 163 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Kingston | DataTraveler Exodia - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 - sort/pink og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston | DataTraveler Exodia - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 - sort/pink
167 kr
Til butik
Kingston | DataTraveler Exodia - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 - sort/pink billede

Produktspecifikationer

Kategori: USB-Hukommelse
Farve: 1
Artikel nr.: DTX/256GB
EAN: 0740617310023
Varenr.: 6642972
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston DataTraveler Exodia 256GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sort Pink
168 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Datatraveler Exodia 256gb Usb-a Sort, Lyserød
199 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston DataTraveler Exodia - 256GB - USB Stick
207 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stik Kingston DataTraveler Exodia 256 GB USB 3.2 Gen 1 - sort/pink
209 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston DataTraveler Exodia 256GB USB 3.2 Gen 1 Sort Pink
-41%225 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stik Kingston DataTraveler Exodia 256 GB USB 3.2 Gen 1 - sort/pink
229 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston DataTraveler Exodia 256GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sort Pink
239 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Usb Nøgle 3.2 Kingston Datatraveler 256 GB
363,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston | DataTraveler Exodia - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 - sort/pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston | DataTraveler Exodia - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 - sort/pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK167 kr206 krKøb
2CompuMail DK168 kr168 krKøb
3Dustin DK199 kr285,25 krKøb
4Proshop DK207 kr246 krKøb
5Boligcenter DK209 kr209 krKøb
6Teknikproffset DK225 kr274 krKøb
7Vivas DK229 kr298 krKøb
8Ultrashop239 kr239 krKøb
9Hertels Boresko363,44 kr363,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston | DataTraveler Exodia - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 - sort/pink

PriceData har fulgt prisen på Kingston | DataTraveler Exodia - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 - sort/pink i 181 dage. Laveste pris i perioden er 117 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 183 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 167 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Kingston | DataTraveler Exodia - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 - sort/pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Kingston | DataTraveler Exodia - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1 - sort/pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026167 kr4 kr (2%)
18. maj 2026171 kr1 kr (1%)
17. maj 2026172 kr2 kr (1%)
16. maj 2026174 kr1 kr (1%)
15. maj 2026175 kr3 kr (2%)
14. maj 2026178 kr1 kr (1%)
13. maj 2026179 kr4 kr (2%)
12. maj 2026183 kr16 kr (10%)
6. maj 2026167 kr1 kr (1%)
5. maj 2026168 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret